Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Dárková karta

 • Vytvořte si zdarma vlastní dárkový voucher k PS Plus či PS Store

  autor: Miroslav Václavík

  Máte v plánu pořídit někomu blízkému kód do PS Store nebo k PS Plus, ale chybí vám dostatečně unikátní způsob, jak jej věnovat? PlayStation teď nabízí možnost rychle a snadno vytvořit krásné věnování.

 • Dárková karta PlayStation jako snadná cesta k FIFA Pointům

  autor: Miroslav Václavík

  Díky dárkovým kartičkám PlayStation můžete pořídit celý zástup různých her, předplatných nebo virtuálních měn. Jde o skvělý způsob, jak pořídit kredity, když chcete někomu připravit vánoční dárek, nebo jen nemáte zájem při nákupu používat platební kartu. Dárková karta PlayStation může sloužit i pro snadné a bezpečné pořízení FIFA Pointů do FUT.

 • Co jsou dárkové karty na PlayStation a jak je použít?

  autor: Miroslav Václavík

  Dárkové karty do PlayStation Store jsou nástrojem, díky kterému se dá snadno nabít kredit na účtu a pořídit si bezpečně hry či předplatné PS Plus. Jde o ideální způsob, jak hráči pořídit dárek – nevíte, kterou hru by si chtěl zahrát, případně jestli už ji nemá? Pořiďte mu dárkovou kartu, ať si sám vybere. Jde i o skvělou alternativu k zadávání platební karty do systému – můžete mít tímto způsobem přesnou kontrolu nad tím, kolik váš potomek za hry utrácí.

nahoru