Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Death Stranding Director's Cut přichází s definitivní vizí Hidea Kodžimy

Death Stranding Director's Cut přichází s definitivní vizí Hidea Kodžimy

Produktové tipy
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 1_1907322725
Kniha Death Stranding - The Official Novelisation Volume 1
Produkt není určen k prodeji.
Death Stranding - Directors Cut (PS5)_1425749917
Death Stranding - Directors Cut (PS5)
743 Kč 899 Kč
495 Kč 599 Kč
Mikina Death Stranding - Logo (M)_1647713940
Mikina Death Stranding - Logo (M)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Death Stranding - Sam Porter Bridges (Nendoroid)_20013999
Figurka Death Stranding - Sam Porter Bridges (Nendoroid)
Produkt není určen k prodeji.

Norman Reedus, Léa Seydoux a Mads Mikkelsen v hlavních rolích epického dobrodružství v postapokalyptickém světě. Nyní rozšířené o spoustu nového obsahu.

Loňský hit Death Stranding zaujal spoustu hráčů po celém světě. Proto není divu, že po takřka roce se hra Hidea Kodžimy vrací a to dokonce v režisérské verzi. Ta nabízí zbrusu nový obsah a několik úprav pro snadnější hraní ne úplně snadné hry.

Nový obsah a rozšířené možnosti

Veškerý obsah, který se nově objevuje v Death Stranding Director's Cut byl stvořen a vyvinut doslova z nuly a až poté, co vyšla původní hra. Příkladem může být nová lokace "Střelnice" nebo "Fragile Circuit" - režim klasického závodění v ne vždy úplně stabilních dopravních prostředcích. O nových misích snad ani není třeba mluvit.

Nový obsah přitom není jednoduše přilepen na ten stávající. Byl poměrně citlivě zahrnut do existujícího průchodu hrou a postupně, jak budete hrou procházet, se vám bude zpřístupňovat. Nestane se tedy, že by na vás tady a tady vyskočila nová nabídka, protože toto je nový obsah - vše je organicky napojeno na sebe.

A aniž bychom vám chtěli jakkoliv kazit zážitek, své expanze se dočká pochopitelně i příběhová linka. Ne, nečekejte úplně kompletně jiné vyústění, ale na pár překvapení se přesto těšit můžete. A samozřejmostí také je, že všechen obsah s tématikou her Half-Life a Cyberpunk 2077, kterého se dočkali hráči na PC, si nově budou moci užít i hráči Director's Cutu.

Jak jsou na tom uložené pozice?

Pokud jste Death Stranding hráli už na PlayStationu 4, tak si uloženou pozici můžete 1 ku 1 přenést i do verze pro PlayStation 5. Ať už jste se na svém dobrodružství doplahočili se Samem kamkoliv, budete moci plynule navázat. A pokud jste hru dokonce dohráli, o nový obsah pochopitelně nepřijdete. Autoři ho pro vás extra vyznačí na mapě.

Díky ovladači DualSense budete ještě více ponoření do světa Death Stranding skrz adaptivní soutěže. S adekvátními sluchátky si užijte pohlcující 3D zvuk. A vaše oči si budou moci užít buď upscalované 4K rozlišení v 60 snímcích za vteřinu, nebo nativní 4K - obě s podporou HDR. Filmoví nadšenci jistě ocení skutečný widescreen s poměrem stran 21:9 a filmovými pásy na krajích obrazovky.

Death Stranding Director's Cut je právě teď v prodeji na CZC.cz

Death Stranding Director's Cut

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru