Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dočkáme se brzy nového Batmana?

Dočkáme se brzy nového Batmana?

Produktové tipy

Společnost Warner Bros si podle internetových detektivů zaregistrovala trojici domén, které naznačují, že jsou v přípravě hry s Batmanem a Suicide Squad. Oč půjde a kdy se jich dočkáme?

Podle serveru WhoIs jde o trojici internetových domén s názvy "suicidesquadgame", "gothamknightsgame" a "suicidesquadkillthejusticleague". Domény sice byly zaregistrovány prostřednictvím třetí strany, tedy ne přímo Warner Bros, ale podle několika zdrojů se prý nejedná o fake.

Firma bude představovat nové portfolio titulů na digitální konferenci DC Fandome 22. srpna a podle spekulací bychom se měli dočkat hry zvané Gotham Knights a hry (či her) z univerza Suicide Squad. O té druhé nemáme mnoho zpráv, nicméně Gotham Knights by mohla znamenat dlouho očekávaný návrat netopýřího muže.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podle různých zdrojů se WB chystala ohlásit nového Batmana už na letošní E3, ta se však kvůli pandemii zrušila. Přesto už se nějakou dobu o téhle značce šušká a studio WB Montreal, zodpovědné za Arkham Origins, už několikrát hru z Gotham City naznačovalo. To by znamenalo, že další dvorní vývojář WB, studio Rocksteady, by nejspíš dostalo na starost právě Suicide Squad.

Tak co, těšíte se na nového Batmana? A co Suicide Squad, které prý půjde po krku klaďasům z Justice League?! Jsme napjatí na srpen!

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru