Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Doplňte si svou elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter o prémiovou výbavu

Doplňte si svou elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter o prémiovou výbavu

Produktové tipy
Bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter/Scooter Pro 2/Scooter Essential/Scooter 1S EU (Bulk)_927736518
Bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter/Scooter Pro 2/Scooter Essential/Scooter 1S EU (Bulk)
296 Kč 358 Kč
Držák na láhev pro Xiaomi Scooter M365/1S/Essential, červená (Bulk)_907457174
Držák na láhev pro Xiaomi Scooter M365/1S/Essential, červená (Bulk)
Produkt není určen k prodeji.
Kovový držák na telefon pro Xiaomi Scooter (Bulk)_585738513
Kovový držák na telefon pro Xiaomi Scooter (Bulk)
Produkt není určen k prodeji.
Malé zadní sedátko pro Xiaomi Scooter M365/1S/Essential (Bulk)_1383451439
Malé zadní sedátko pro Xiaomi Scooter M365/1S/Essential (Bulk)
Produkt není určen k prodeji.
Cestovní pouzdro na nabíječku pro Xiaomi Scooter (Bulk)_1080005049
Cestovní pouzdro na nabíječku pro Xiaomi Scooter (Bulk)
Produkt není určen k prodeji.

Elektrické koloběžky Xiaomi Scooter patří mezi vůbec nejoblíbenější ve své kategorii. Na CZC.cz nyní naleznete celý zástup kvalitních doplňků, díky kterým bude zážitek z používání ještě o kus lepší.

Xiaomi Mi Electric Scooter

Alternativní způsoby dopravy se stávají normální součástí života jak ve městech, tak mimo ně. Jedním z nejvyužívanějších dopravních prostředků jsou pak i elektrické koloběžky, kde má Xiaomi celou řadu oblíbených koloběžek Xiaomi Mi Electric Scooter. Ať už pak dáváte přednost základnímu modelu Essential, nebo třeba sáhnete po skvělé verzi Pro 2 Mercedes F1 Team Edition, vybavení na nejvyšší úrovni je nutností.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A to jak z pohledu pohodlí a užitečnosti, tak hlavně z pohledu bezpečnosti. Jakmile totiž do své elektrické koloběžky namontujete nové pneumatiky nebo sedátko, musíte mít stoprocentní jistotu, že vás nezradí ani v nejvyšších rychlostech. Proto jsme pro vás na CZC.cz připravili nabídku toho nejlepšího, co můžete na svou Xiaomi Electric Scooter namontovat.

V první řadě pohodlí

Pokud se na své elektrické koloběžce budete pohybovat pravidelně, nesmí na ní chybět doplňky, jež vám veškeré cestování zpříjemní. Jedním ze základů je cestovní pouzdro na nabíječku pro koloběžku, kam se díky šikovnému designu pohodlně vejde i mobilní telefon. Pochopitelně se dá využít mnohem univerzálněji a obsah máte snadno na dosah ruky, jelikož se věší na řídítka. Jestliže potřebujete převážet více věcí, nebo třeba větší nabíječku na mobil, je vhodnější variantou pouzdro s měkkým obalem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Součástí každé cesty ve městě je i navigování ulicemi, a jestliže jste zatím nesložili taxikářské zkoušky, budete potřebovat pomoc svého telefonu a GPS. Proto je na každé elektrické koloběžce potřeba pořádný držák na mobilní telefon. Pokud pak koloběžku používáte častěji a potřebujete si cestou telefon nabít, není nic jednoduššího, než sáhnout po cestovním pouzdru na nabíječku. To stačí zavěsit na řídítka a krásně tak máte zásobu energie pro svůj smartphone.

Duše i bezdušové pneumatiky

Základním kamenem každého dopravního prostředku jsou pochopitelně pneumatiky. Ať už dáváte přednost klasické duši, nebo raději volíte bezdušovou variantu, máme pro vás všechny možnosti. Kvalitní pneumatika je přitom nutností, jelikož přímo zodpovídá za pohodlnost při jízdě, bezpečnost při brždění a mnoho dalšího. Na výběr máme z několika variant klasických černých bezdušových pneumatik, pro milovníky vlastního stylu pak najdete v naší nabídce i různé barevné varianty, jako modrou, žlutou či zelenou.

Sedátka a bezpečností prvky

Nejen pneumatiky jsou však pro kompletní bezpečnost na elektrické koloběžce potřeba. Jestliže se na koloběžce nemůžete pohodlně usadit, zažíváte nepohodlí, ale hlavně zvyšujete jakékoliv riziko problému. Sedátko dle vlastních potřeb je tak často tím prvním, co majitelé koloběžek na svém stroji mění. My pro vás máme různé varianty od klasického zadního sedátka, přes odpružené sedátko až po skládací mobilní model.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Při rozboru bezpečnosti pak nesmíme zapomínat ani na ostatní bezpečnostní prvky, jako jsou kvalitní zpětná zrcátka, antivibrační podložka pod tyč řídítek nebo zadní výstražná světla. I když se Xiaomi Scooter nedostává na rychlosti, jakou známe třeba u motorek, je přesto faktor bezpečnosti v hustém provozu měst důležitým tématem.

Kompletní nabídka na CZC.cz

U nás najdete všechny výše zmíněné produkty a mnohem více. Jestliže hledáte kvalitní vybavení na svou elektrickou koloběžku od Xiaomi, stačí se podívat do naší kompletní nabídky. Můžete si být jisti, že kterýkoliv kousek zvolíte, dostanete příslušenství na nejvyšší úrovni a ve skutečně bezpečné podobě.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru