Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Objednejte si Diablo IV a vyhrajte unikátní „pekelnou konzoli“ PS5 či Xbox Series X

Objednejte si Diablo IV a vyhrajte unikátní „pekelnou konzoli“ PS5 či Xbox Series X

Produktové tipy
Diablo IV (PS5)_1262344906
Diablo IV (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Diablo IV (PS4)_1381382813
Diablo IV (PS4)
826 Kč 999 Kč
Diablo IV (Xbox)_897423185
Diablo IV (Xbox)
826 Kč 999 Kč

Blíží se pokračování kultovní RPG ságy, a vy si již nyní můžete objednávat svou kopii hry. Jestliže si navíc vyberete jednu z verzí pro PS4, PS5, Xbox ONE či Xbox Series X, můžete vyhrát unikátní „pekelnou konzoli“. Do akce jsou zařazené všechny objednávky včetně předobjednávek a možnost soutěžit platí do 6. 6. 2023.

Jak se zúčastnit soutěže o PS5 či Xbox Series X?

Pravidla jsou extrémně jednoduchá – objednejte si Diablo IV v konzolové verzi, a je to. Každý, kdo u nás zakoupí Diablo IV ve verzi pro PS4, PS5 či v cross-gen verzi pro Xbox ONE a Xbox Series X, bude automaticky zařazen do slosování. Přečtěte si podrobná pravidla

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vaše volba platformy přitom určí, zda budete soutěžit o pekelný PlayStation nebo Xbox (PS4 a PS5 verze soutěží o konzoli PlayStation, cross-gen pro Xbox pak o Xbox Series X). Podmínkou je tedy jen to, že musíte mít hru objednanou a nesmíte objednávku stornovat. Vyhlášení soutěže proběhne 20. 6., tedy dva týdny po vydání hry samotné.

O co se hraje?

Už tedy víme, že se soutěží o „pekelnou konzoli“ PS5 a XSX, co přesně se ale pod tímto pojmem skrývá? Ve spolupráci s Ellienkou jsme pro vás totiž přichystali její návrh, který byl následně airbrushovou metodou přenesen právě na výherní zařízení. Sami se níže podívejte do galerie, jak unikátní kombinace konzole a ovladače vypadá.

DIABLO_PS5_1 kopie.jpg
PS5_konzole.jpg
Xbox_konzole.jpg

Neváhejte tedy, vrhněte se do světa Diabla IV, objednejte si jednu z vybraných verzí a staňte se šťastným výhercem, který doma bude mít jedinečnou konzoli v jedinečném stylu.

Diablo IV

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diablo IV je nová generace akčního RPG zážitku, který vás zavede do světa, kde neustále číhají hordy zla, jež můžete porážet díky širokému výběru schopností a zbraní. Čekají na vás děsivé dungeony s legendárními kořistmi a fascinující postavy v temném prostředí, které se stávají součástí strhujícího příběhu.

Vydejte se do kampaně sami nebo v družině s přáteli a potkávejte unikátní postavy, obchodujte nebo se v PvP zónách utkávejte s ostatními hráči. Díky tomu, že můžete hrát a ukládat svůj postup na všech platformách, není nutné vytvářet lobby a můžete se ponořit přímo do akce.

A to všechno je jen začátek, protože Diablo IV slibuje průběžné přidávání nových událostí, sezón, příběhů a odměn, které vám zajistí mnoho hodin neuvěřitelné zábavy. Vstupte tedy již počtvrté do pekla, jež učarovalo milionům nadšených hráčů napříč státy i dekádami – nyní navíc i s šancí vyhrát vlastní „pekelnou konzoli“.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru