Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pořiďte si Xbox Series S a získejte k němu FIFA 23 zdarma

Pořiďte si Xbox Series S a získejte k němu FIFA 23 zdarma

Produktové tipy
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 694 Kč 6 890 Kč
FIFA 23 (Xbox Series X)_947124717
FIFA 23 (Xbox Series X)
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
10 653 Kč 12 890 Kč
FIFA 23 (Xbox ONE)_1175311924
FIFA 23 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series X, 1TB, černá + Forza Horizon 5_583871651
Xbox Series X, 1TB, černá + Forza Horizon 5
Produkt není určen k prodeji.

Nový ročník virtuálního fotbalu je tady, a vy si jej můžete užít zdarma na konzoli nové generace. Stačí si u nás v rámci akce pořídit Xbox Series S, digitální verzi hry přibalíme bezplatně.

FIFA 23 jako dárek

Jako každý podzim, i ten letošní začíná vydáním jedné z nejpopulárnějších her vůbec. FIFA 23 se naposledy představí pod tímto názvem, a do nového ročníku si pro vás vývojáři v EA připravili celou řadu novinek a vylepšení. Pokročilá technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím.

Vedle toho se můžete těšit na klasické režimy, v čele s FIFA Ultimate Teamem, kde vás čeká budování mužstva vašich snů. Oproti předchozím létům však FUT doplní ještě scénářový režim Momenty FUT, kompletně přepracovaný režim souhry hráčů pro ještě větší flexibilitu při tvoření týmů či možnost hrát napříč všemi platformami. Svět fotbalových kartiček tak bude zase o kus rozmanitější.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chybět pochopitelně nebudou ani největší hvězdy a týmy světa, jde konkrétně o více než 19 tisíc hráčů, více než 700 týmů a více než 30 ligových soutěží. Do fotbalových klání se přitom můžete pustit i pod vlajkou Ligy mistrů, Evropské ligy či Konferenční ligy. V průběhu sezóny navíc FIFA 23 nabídne i kompletní mužský i ženský šampionát FIFA World Cup.

Xbox Series S jako vstup do nové generace

Nová generace konzolí je tu s námi už dva roky, a za tu dobu si hráči po celém světě potvrdili, že ten nejlepší zážitek se odehrává ve vysokém rozlišení, s pořádným frameratem a s extrémně rychlými SSD disky. Tím pochopitelně disponuje i Xbox Series S, přelomová herní konzole, která je téměř o 60 procent menší než výkonnější bratříček Xbox Series X.

Xbox Series S ve svém kompaktním provedení zvládne poskytnout 120 snímků za vteřinu při rozlišení 1440p, ve hrách je přitom podporován 4K upscaling. Interní úložištěm je NVME 512 GB SSD, díky čemuž můžete při hraní využívat extrémně nízké latence a technologií, jako jsou Quick Resume a Seamless Game Switching.

Nechybí tu ani podpora DirectX Ray Tracing a Variable Rate Shading, takže si můžete užít těch nejnovějších technologií, jež se ve videoherním světě objevují. Jediné, co se do kompaktního těla nevešlo, byla mechanika. Proto v rámci akce nabízíme digitální verzi virtuálního fotbalu, nemusíte se tak obávat kompatibility. Kód navíc můžete využít libovolně na kterémkoliv Xboxu, ať už na nově pořízeném Xbox Series S, tak i na výkonnější Xbox Series X.

Jak akce funguje?

Na CZC.cz jsme pro vás připravili speciální akci, v rámci níž při nákupu Xboxu Series S získáte digitální verzi FIFA 23 zdarma. Není přitom potřeba dělat nic jiného, než si konzoli nové generace pořídit v rozmezí od 30. 9. do 9. 10. (nebo vyprodání zásob). My vám následně zašleme kód k vaší kopii FIFA 23. Naskočte tak do dechberoucího světa fotbalu na zařízení s pořádným výkonem hodným těch nejlepších hráčů.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru