Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Předobjednávejte Microsoft Surface Laptop Studio či Microsoft Surface Pro 8

Předobjednávejte Microsoft Surface Laptop Studio či Microsoft Surface Pro 8

Produktové tipy
Microsoft Surface Laptop Studio, platinová_1341104593
Microsoft Surface Laptop Studio, platinová
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft Surface Pro 8, platinová_1620870050
Microsoft Surface Pro 8, platinová
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft Surface Laptop Studio, platinová_399221262
Microsoft Surface Laptop Studio, platinová
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft Surface Pro 8, černá_1657671282
Microsoft Surface Pro 8, černá
Produkt není určen k prodeji.

Už během probíhajícího února si můžete užít některou z novinek, které si pro nás Microsoft představil. Jestliže navíc sáhnete po konvertibilním notebooku Surface Laptop Studio, získáte Slim Pen 2 v hodnotě 3.499 Kč zdarma.

Microsoft Surface Laptop Studio+Slim Pen 2 zdarma

Novinky z řady konvertibilních notebooků vás na první pohled uchvátí nádherným designem a vynikající dotykovou obrazovkou. Všechny nabízené modely totiž disponují dotykovým 14,4“ 120Hz displejem s rozlišením 2400 x 1600 px. To zaručuje neskutečné zážitky, pokud na některé z novinek hodláte konzumovat obsah, případně bezkonkurenční podmínky pro profesionální. Dotykový displej PixelSense navíc podporuje pero Surface Slim Pen 2, které k předobjednávce dostanete zcela zdarma.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní devizou všech novinek je každopádně úžasný výkon díky procesorům Intel Core 11. generace z plnonapěťové řady H35, u těch nejvýkonnějších modelů navíc s dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Notebooky se tak stanou dostatečně silné i pro náročné grafické programy či hraní nejnovějších videoher.

Vše si navíc budete moci užívat pořádnou porci hodin, výdrž baterie se u typického použití pohybuje model od modelu od 18 do 19 hodin na jedno nabití. V kombinaci s působivým zvukem Dolby Atmos, podporou moderních portů Thunderbolt 4 a zabezpečením podnikové třídy s rozpoznáváním tváře Windows Hello jde o skvělého parťáka pro každého.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Microsoft Surface Pro 8

Mezi novinkami najdeme ale i celý zástup tabletů Microsoft Surface Pro 8. Žádný z modelů nezapře designové provázání se Surface Laptop Studio, díky tomu disponuje nejvyšší kvalitou zpracování a nádherným kovovým tělem. Nejen na pohled se však nové tablety podobají konvertibilním notebookům – pod kapotou totiž mají obrovský výkon, který zaručuje skvělou využitelnost nejen pro sledování videa či brouzdání po internetu.

Každý z modelů pohání procesor Intel Core 11 generace a integrovaná grafika Intel Iris Xe Graphics. Díky tomu můžete tablet naplno používat i k pracovním účelům, a to buď přímo na nádherném 13“ 120Hz displeji s rozlišením 2880 x 1920 bodů, nebo po připojení k velkému monitoru. Samozřejmostí je skvělé fungování s klávesnicemi Surface Pro Signature Keyboard a Surface Pro X Keyboard, nechybí ani podpora Surface Slim Pen 2.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Při běžném používání můžete tablet využívat až 16 hodin, na novinky Microsoft Surface Pro 8 se tak můžete spolehnout po celý pracovní den. Díky stereo reproduktorům s technologií Dolby Atmos a výklopnému stojánku s pohodlným polohováním lze skvěle konzumovat obsah, ani při běžném držení vás přitom ruce nezačnou bolet – tablety mají lehké provedení s hmotností jen 891 gramů.

Které modely můžete předobjednávat na CZC.cz?

Hned osmnáct různých produktů pro vás máme na CZC připravených, vy si je už nyní můžete předobjednávat. Na výběr je přitom pětice notebooků s nádherným designem Microsoft Surface Laptop Studio, případně třináctka tabletů Microsoft Surface Pro 8 založených a technologii procesorů Intel Core 11. generace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru