Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Předobjednejte NHL 21 a dostanete NHL 94 jako bonus

Předobjednejte NHL 21 a dostanete NHL 94 jako bonus

Produktové tipy
NHL 21 (Xbox ONE)_371542801
NHL 21 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
NHL 21 (PS4)_1837909700
NHL 21 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Letošní díl hokejové série Electronic Arts s sebou přináší hvězdný obličej ruského křídla Ovečkina v 16bitové úpravě. K předobjednávkám nám tvůrci nadělí restaurovanou verzi čtvrt století staré klasiky s aktuálními soupiskami.

Není divu. Virtuální hokej od EA Sports slaví 25 let, a tak se návrat do dob roztomile kreslené grafiky a přímočarého ovládání jen pár tlačítky zdá jako samozřejmost. Bonusová minihra k předobjednávkám bude, alespoň na první pohled, na chlup stejná. Rozdílem oproti originálu má být jen současná soupiska hráčů a týmů. Zda-li bude nová verze NHL 94 (s podtitulem Rewind) věrná originálu do posledního řádku kódu, o tom můžeme zatím jen spekulovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zarytí fandové jistě poznají, na čem jsou, až se k nim retro hokej dostane. Kdy to bude? Navzdory očekávání až dva týdny po vydání NHL 21, přičemž tuhle proluku Electronic Arts nezdůvodnili. Zda-li se hra dostane do ruky i PCčkářům také nevíme. A nakonec nevíme ani to, zda půjde NHL 94 Rewind sehnat po vydání i samostatně, nebo jestli mají smůlu všichni ti, kdo si neradi předobjednávají.

Bude nakonec NHL 94 Rewind hlavním důvodem, proč si nový ročník virtuálního hokeje pořídit? Inu změn EA Sports pro NHL 21 mnoho nepřipravili. Kariérní mód Be A Pro dozná největších změn, přičemž nebudou chybět rozhovory s trenéry či tiskové konference, podobně jako třeba v sérii F1 od Codemasters. Přímo ve hře se prý dočkáme hrstky nových fint a blafáků a... to se zdá být vše. Tedy kromě tváře letošního ročníků, kterou se již podruhé stane Alexander Ovečkin.

NHL 21 vyjde na Xbox One a PS4 16. října.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (3)

OK

Fajn počin, ale legendy se jmenují FIFA95 a NHL 99.

@rumpeak: At je legenda co chce, ja si nejvic s brachou uzil zabavy s NHL93. Hrano tehdy na AM486 DX2-80MHz, pozdeji na AM586 DX5-133MHz:-)

Dotaz

Mě by spíš zajímalo jaký je rozdíl mezi ultimate Deluxe a classic a jestli tam bude mezinárodní turnaj

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru