Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Představujeme Microsoft 365

Představujeme Microsoft 365

Produktové tipy
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok - elektronicky_761506838
Microsoft 365 pro rodiny 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft 365 pro jednotlivce 1 rok - elektronicky_1964318820
Microsoft 365 pro jednotlivce 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft 365 Business Standard 1 rok - elektronicky_1920994052
Microsoft 365 Business Standard 1 rok - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Sada Office 365 aplikací je nyní součástí předplatného Microsoft 365. Vychytaná suita produktivních nástrojů od Microsoftu vám pomůže dosahovat lepších výsledků pomocí inovativních aplikací Office, inteligentních cloudových služeb a špičkového zabezpečení.

V současnosti se všichni učíme, jak se vyrovnat se zcela novými podmínkami, které nás nutí pracovat a studovat z domova. Naštěstí žijeme v době, kdy velké množství z nás může v klidu zůstat v bezpečí i pohodlí svých domácností a díky firmám jako Microsoft mít při ruce veškeré nástroje, které k práci či studiu potřebujeme. Jako například známá suita Office 365, kterou dnes střídá její evoluční následovník pojmenovaný jako Microsoft 365. O co se jedná?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AI, která je vám plně k dispozici

Microsoft 365 stojí na základech Microsoft Office, přidává však do celého mixu prvek umělé inteligence, který v kombinaci s dosavadními bohatými nástroji, templaty a dalšími cloudovými službami má za cíl usnadnit a vylepšit tvorbu jakéhokoli obsahu. Ať už se živíte psaním, prezentováním, navrhováním či managementem.

Velkou proměnou podle Microsoftu prošel jejich klasický textový editor Word, který je nyní obohacen právě o zmíněnou AI funkcionalitu. Ve více než 80 světových jazycích vám pomůže nejen s tradiční kontrolou pravopisu, ale také se stylistikou a drobnějšími nuancemi v gramatice, a to v různých stylových projevech - v emailech i próze. Jak konkrétně to funguje?

  • Když víte, co chcete sdělit, ale nevíte jak správně to sdělit - stačí vyznačit danou větu či pasáž a nechat si od umělé inteligence v Editoru poradit.
  • Editor sám vloží vhodné citace při psaní vědeckých statí.
  • Učitelé nyní mají možnost během pár kliknutí zkontrolovat originalitu práce a případně odhalit plagiátorství.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Powerpoint Designer z vás udělá většího kreativce

Ne všichni jsme byli předurčeni k výbušné kreativitě, která je okamžitě připravena tvořit ty nejlepší nápady, jaké svět viděl. Díky aplikaci PowerPoint Designer by to nicméně mělo být jednodušší a rychlejší. Jednoduchým kliknutím tak například převedete text do časové osy, aniž byste museli cokoli složitě nastavovat.

Přidání obrázku do snímku je také snazší díky AI, která automaticky vygeneruje několik rozložení snímků, ze kterých si můžete vybrat. Předplatitelé Microsoft 365 budou mít exkluzivní přístup k více než 8 000 vysoce kvalitním obrázkům a 175 smyčkovým videím (GIF) z Getty Images, plus 300 nových fontů a 2 800 ikon k vytvoření vysoce působivých a vizuálně přitažlivých dokumentů. Nakonec 200 prémiových šablon by mělo stačit k nastartování jakéhokoli projektu, ať už školního, pracovního či hobby. A celý tento nový obsah můžete použít také v Wordu a Excelu!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Microsoft 365 startuje dnes!

Nové funkce sady Office se dnes začínají rozšiřovat mezi stávající zákazníky Office 365. Předplatné Microsoft 365 Pro jednotlivce a rodiny je k dispozici od 21. dubna. Díky předplatným Microsoft 365 Pro jednotlivce a pro rodiny získáte vše ve stávajícím Office 365, jako jsou prémiové aplikace sady Office Office, 1 TB cloudového úložiště OneDrive na osobu, 60 Skype minut pro volání z mobilních telefonů a pevných linek, pokročilé bezpečnostní funkce, které vás ochrání před malwarovými a phishingovými útoky, neustálá technická podpora a všechny nové funkce a další výhody.

MICROSOFT 365

To ovšem není vše, co Microsoft pro svůj nový ekosystém připravil. Následující funkce zatím pro náš trh nejsou dostupné, ovšem podle Microsoftu je jen otázkou času, než dorazí i k nám. Na co se můžeme těšit?

Osobní trenér v disciplíně veřejných projevů

Jedním z nejběžnějších problémem mnohých z nás je strach z vystupování na veřejnosti. I tady vám může umělá inteligence v rámci Microsoft 365 pomoci. Presenter Coach v aplikaci PowerPoint vám během nácviku vašeho projevu či vystoupení říká, zda mluvíte příliš rychle, vyplňujete své vystoupení zbytečnými prolukami, případně se příliš spoléháte na obsah svých snímků. AI trenér také poslouchá a posuzuje i tón vašeho hlasu a radí vám, kde je potřeba přidat nějakou variaci. 

Spravujte své finance jako profík s Excelem

Znáte to, správa peněz může v rodinách i mezi jednotlivci vést ke zbytečným konfliktům. Sledování výdajů v celé řadě aplikací a tabulek je stresující a časově obrovsky náročné. Microsoft přichází s aplikací Money v rámci Excelu, které předplatitelům Microsoft 365 umožní snadnou správu financí, včetně sledování a analyzování rodinných rozpočtů předhledně a v pohodě na jednom místě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mnoho z nás používá Excel také ke sledování a analýze dat k rozhodování všeho možného od jednoduchých seznamů po propracované modely. Hledání, shromažďování, organizace a aktualizace těchto dat může být dosti časově náročná a podle Microsoftu nastal čas změnit způsob, jakým s daty zacházíme.

S novými datovými typy budete mít možnost data kategorizovat díky více než 100 tématům, které v Excelu přibyly. Patří mezi ně oblíbená témata jako jídlo, filmy, místa a další. Díky datovým typům budou vaše tabulky pestřejší, protože je Excel zobrazí spíše jako infografiku než klasickou tabulku, budete-li si to přát. Jak to funguje?

Řekněme, že chcete začít lépe sledovat svou výživu. Jednoduše zadejte jídlo, jako je „avokádo“, a převedením na typ dat o potravinách vám Excel pomůže získat přístup k jeho nutričním informacím! Nebo možná vaše rodina zvažuje adopci psa. Můžete vyhodnotit různé typy plemen pomocí datového typu Animal, který vám poskytne obrázky, fakta a jejich náturu, takže můžete snadno vytvořit tabulku k jejich porovnání. U datových typů lze snadno aktualizovat všechny informace, takže vždy máte nejnovější a relevantní data.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zůstaňte organizovaní i na home office s Outlook

Zápasit s pracovními schůzkami s osobními schůzkami může být problém, zejména pokud vaše pracovní a osobní kalendáře nejsou propojeny. Dnes jsme na webu ohlásili nové funkce v aplikaci Outlook, které vám pomohou spravovat všechny vaše závazky v rámci své práce i života na jednom místě. S těmito novými funkcemi můžete propojit svůj osobní kalendář s pracovním kalendářem a zobrazit tak skutečnou dostupnost na svém pracovním účtu a přitom zachovat soukromí ohledně podrobností osobních schůzek a obchodních schůzek.

Chraňte svou rodinu v digitálním i skutečném světě

Microsoft Family Safety umožňuje rodinám pomáhat chránit své blízké tím, že jim poskytuje nástroje a tipy podporující zdravější návyky online a ve skutečném světě. Nová aplikace Microsoft Family Safety je jedinou aplikací, která řídí čas na obrazovce v počítačích se systémem Windows, telefonech s Androidem a konzoli Xbox a zároveň vám dává klid, když vaše děti nejsou zrovna doma.

Microsoft Family Safety vám pomůže zůstat ve spojení se sdílením polohy a oznámeními, když rodinný příslušník přijde nebo odjede například ze školy škola nebo z práce. Díky tomu máte klid, že je vaše ratolest tam, kde zrovna má být - třeba ve škole, nebo u kamaráda. A pro ty méně zkušené řidiče v domácnosti je ideální funkce jízdních přehledů, se kterými můžete budovat lepší návyky za volantem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete také moci lépe ochránit své děti, když zrovna prozkoumávají virtuální světy a hrají s ostatními hry online, ať už na konzoli Xbox, počítači s Windows 10 či telefonech se systémem Android. A když už jsme u té zábavy, nedávno jsme psali o službě Xbox Game Pass, díky které si za cenu lístku do kina můžete měsíčně se svými dětmi užívat stovky her. Xbox Games Pass funguje u nás již nyní.

MICROSOFT 365

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru