Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Připravte se na herní léto, PlayStation chystá obrovské slevy

Připravte se na herní léto, PlayStation chystá obrovské slevy

Produktové tipy

Prázdniny jsou už pomalu za rohem a opět půjde o ideální čas na dohrání největších pecek uplynulých měsíců a na dokončení všech herních restů. PlayStation v rámci Days of Play spustí velké slevové akce, kdy od 26. května výhodně nakoupíte více než 60 titulů. Co všechno se do slevové akce dostane?

Naše tipy

Vzhledem k tomu, že je seznam zvýhodněných titulů opravdu dlouhý, rozhodli jsme se pro vás vybrat několik kousků, které rozhodně stojí za to zkouknout. Hlavní peckou mezi slevami bude pro mnohé The Last of Us: Part 2 – od 26. května totiž zlevní z původních 1.799 Kč o celou tisícovku, tedy na 799 Kč. Pokud skvělou příběhovou adventuru ještě nemáte v knihovně, je ten nejlepší moment. Dalším velkým titulem mezi zlevněnými hrami bude Ghost of Tsushima. Exkluzivita si získala srdce nejednoho milovníka akčních adventur a japonské historie, nyní bude ve slevě za 1.199 Kč. Obrovské slevy se dočká i dosud poslední dílo Hidea Kojimy, a to Death Stranding – původní cena 1.799 Kč klesne na 599 Kč. A pokud mezi vaše oblíbence patří zombíci, udělá vám radost sleva na hru Days Gone,  která v rámci slevové akce bude stát také 599 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Slev se dočkají i tituly z kategorie PlayStation HITS, kde najdete už kultovní kousky, jako God of War, Horizon Zero Dawn, Uncharted či Ratchet & Clank. Během dvou týdnů můžete všechny zástupce PlayStation HITS pořídit za 249 Kč. Jestliže vám tak některý z hitů předchozí generace PlayStationu proklouzl, za pár korun můžete rest dohnat. 

Chci projít celý seznam zlevněných her

Poprvé ve slevě

Hned několik her se ve slevách objevuje poprvé, patří mezi ně i remake Deamon‘s Souls, exkluzivita pro PS5. Pokud milujete výzvy, temné fantasy si nemůžete nechat ujít. Hra bude dostupná za 1.699 Kč. Stejně tak uvidíme poprvé se sníženou cenovkou Spider-Man Miles Morales, tentokrát si na slevu přijdou jak hráči na PS5, tak na PS4. Nejnovější dobrodružství ze světa Spider-Mana bude dostupné pro obě konzole za 1.199 Kč. Další peckou, kterou si nemůžete nechat ujít, je Sackboy: A Big Adventure – titul, jenž vychází z oblíbené série Little Big Planet, bude ve slevě dostupný za 1.499 Kč jak na PS5, tak na PS4. Svou slevovou premiéru zažije i Nioh Collection pro PS5, kde cena klesne na 1.699 Kč.

Kdy a kde?

Chcete vědět, kdy přesně jednotlivé fáze slev proběhnou? Všechny slevy na vybrané tituly můžete uplatňovat celé dva týdny, konkrétně od 26. května do 9. června. Projděte si kompletní seznam slev v rámci Days of Play.

 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru