Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sestavy NVIDIA Studio jsou nejlepší volbou pro všechny tvůrce

Sestavy NVIDIA Studio jsou nejlepší volbou pro všechny tvůrce

Produktové tipy
HP ZBook Studio 16 G9, stříbrná_1529802594
HP ZBook Studio 16 G9, stříbrná
Produkt není určen k prodeji.
Dell XPS 17 (9710), stříbrná_1594290882
Dell XPS 17 (9710), stříbrná
Produkt není určen k prodeji.
Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH, šedá_1695751370
Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH, šedá
Produkt není určen k prodeji.
CZC.Gaming King GC213, Creativ PC_1188362803
CZC.Gaming King GC213, Creativ PC
Produkt není určen k prodeji.

3D umělci, střihači, designéři, fotografové nebo kdokoliv jiný – každý tvůrce potřebuje takový stroj, který ho podrží ve všech situacích a umožní tvořit zcela bez zábran. Proto jsou tu sestavy NVIDIA Studio.

Kvalita potřebuje pořádný výkon

Všechny nástroje, které tvůrci obsahu používají nejčastěji, si každoročně ukousnou větší množství z výkonu počítače. Bavit se přitom můžeme o čemkoliv od prostého webového prohlížeče až po specializované nástroje. Při výběru ideální sestavy je tak potřeba koukat nejen na současné potřeby, ale i na další roky dopředu. Připravili jsme proto spolu s NVIDIA řadu zařízení, na které se díky grafickým kartám GeForce RTX řady 30 budete moci spolehnout ještě dlouhé roky od pořízení.

Například mezi RTX Studio notebooky najdete téměř stovku produktů, kterým pod kapotou tepe nadupaná grafická karta a nechybí ani pořádný procesor, paměť a mnoho dalšího. Nejde však jen o samotný surový výkon – grafické karty GeForce RTX řady 30 totiž zvládají skvěle spolupracovat s programy z Adobe Creative Cloud, díky čemuž vše funguje ještě plynuleji a pohodlněji. Je jedno, zda upravujete fotky v Photoshopu, stříháte video v Premiere Pro nebo tvoříte vektorovou grafiku v Illustratoru. Všechno pojede díky NVIDIA Studio lépe, než kdykoliv dříve.

Adobe Creative Cloud na 3 měsíce zdarma

Ke každému zařízení v rámci RTX Studio se můžete těšit zdarma na čtvrt roku Adobe Creative Cloud v hodnotě 6500 Kč. Kromě bezkonkurenčního výkonu a skvělého zážitku získáte i ty nejlepší aplikace pro tvůrce. Stačí si vybrat kterýkoliv NVIDIA Studio notebook či stolní počítač, a je to. Žádné složitosti nečekejte. Akce platí až do poloviny ledna příštího roku. 

O kvalitě propojení Adobe a NVIDIA Studio a výhodách jednotlivých modelů GeForce RTX řady 30 jsme se pro vás podrobně podívali ve spolupráci s Indianem v následujícím videu:

NVIDIA Studio jako ideální volba do školy

I díky výhodné nabídce 3 měsíců Adobe Creative Cloud zdarma jde o skvělou volbu při výběru laptopu do školy, zejména pak na kreativní obory. Grafické karty GeForce RTX řady 30 vám ušetří hromadu času při libovolné tvorbě, člověk pak nemusí čekat na dlouhé renderování videa nebo vykreslení 3D modelů, ale může se soustředit na získávání cenných kreditů navíc.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akcelerované aplikace umožní vylepšit veškeré pracovní postupy díky umělé inteligenci. Naplno jich využívají například Adobe Photoshop, Lightroom či Blender. Pro NVIDIA Studio jsou navíc dostupné exkluzivní aplikace, jako je třeba NVIDIA Broadcast – pomocí několika kliknutí proměníte svůj notebook na streamovací studio, které vylepšuje umělá inteligence a poskytuje virtuální pozadí či chytré odstranění okolního hluku.

Nejvýkonnější počítače pro tvůrce

Kromě skvělých notebooků máme pro tvůrce připraveny i klasické stolní počítače, které jsou absolutní špičkou pro každého, kdo svou práci myslí vážně. Bezkonkurenční výkon, neuvěřitelné možnosti grafických karet GeForce RTX řady 30 a skvělé propojení s těmi nejdůležitějšími aplikacemi. To všechno skrývají předpřipravené sestavy v rámci NVIDIA Studio. Na kompletní rozbor se můžete podívat v partnerském videu níže:

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru