Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Skutečně bezdrátová sluchátka Jabra Elite 2 a Elite 3 překvapí kvalitou i výdrží

Skutečně bezdrátová sluchátka Jabra Elite 2 a Elite 3 překvapí kvalitou i výdrží

Produktové tipy
Jabra Elite 2, šedá_293326366
Jabra Elite 2, šedá
1 321 Kč 1 599 Kč
Jabra Elite 2, modrá_374437347
Jabra Elite 2, modrá
1 321 Kč 1 599 Kč
Jabra Elite 3, modrá_441880214
Jabra Elite 3, modrá
1 652 Kč 1 999 Kč
Jabra Elite 3, šedá_1400050975
Jabra Elite 3, šedá
1 652 Kč 1 999 Kč

Společnost Jabra představila dva nové modely bezdrátových sluchátek, které vám na první dobrou učarují kvalitou zvuku, výdrží, designem a v neposlední řadě i příjemnou cenou. Jabra Elite 2 a Jabra Elite 3 se tak stanou skvělým společníkem každého, kdo hledá elegantní řešení pro příjemný poslech hudby v odolném provedení.

Prémiová kvalita na první poslech

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nové modely Jabra Elite 2 i Jabra Elite 3 se mohou pyšnit celým zástupem skvělých vlastností, jež z nich dělají ideální parťáky pro každého milovníka hudby. O precizní kvalitu zvuku se starají 6mm měniče, které nabídnou výborný projev jak u mohutných basů, tak u přesných výšek. Pokud by vám navíc původní barva zvuku neseděla, pomůže vám nastavení jednoho z mnoha režimů ekvalizéru. Reproduktory mají rozsah 20-20.000 Hz, výkonná anténa a podpora Bluetooth 5.2 pak zajistí bezztrátový přenos hudby z telefonu přímo do vašich uší.

Jakmile některá z nových sluchátek vezmete poprvé do ruky, okamžitě poznáte kvalitu prémiového provedení. Ergonomický design umožní nošení bezdrátových sluchátek i dlouhé hodiny, aniž byste cítili pocit nepohodlnosti. Pryžové koncovky se snadno přizpůsobí každému uchu, nemusí se proto bát ani uživatelé s menšíma ušima. U obou modelů navíc oceníte i odolnost s certifikací IP55, díky které není používání v dešti žádným strašákem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

HearThrough pro vaši bezpečnost

Aby bylo používání nových sluchátek zcela bezpečné, má model Jabra Elite 3 funkci HearThrough – ta v situacích, kdy je potřeba vaše pozornost, propustí zvuk do vašich uší. Už se vám tak nikdy nestane, že přeslechnete jedoucí tramvaj nebo troubící auto. Aplikace vše sleduje za vás a vy vždy víte, co se ve vašem okolí děje.

Dlouhá výdrž a praktické pouzdro

V obou případech se přitom můžete těšit na bezkonkurenční výdrž, a to jak díky velké baterce přímo ve sluchátkách, tak v možnosti dalšího nabíjení skrz praktické pouzdro. To slouží nejen jako powerbanka, která automaticky sluchátka dobije, když je nepoužíváte, ale také jako praktické místo pro uložení, jež se snadno vejde do kapsy či kabelky. Jakmile sluchátka kdykoliv vyndáte, jsou okamžitě nabitá a připravena k poslechu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V čem se Jabra Elite 2 a Elite 3 liší?

Obě novinky jsou si velice podobné, Jabra Elite 3 však disponuje několika vlastnostmi navíc. První z nich je delší výdrž, zatímco Elite 2 zvládnou celkem 21 hodin přehrávání hudby, u Elite 3 se bavíme dokonce o 28 hodinách. V obou případech však jde o pořádnou dávku hudby, s níž si snadno vystačíte i několik dní. Druhým rozdílem je pak počet mikrofonů – Elite 2 v sobě má zabudované dva mikrofony, Elite 3 pak mikrofony celkem čtyři. Druhý z modelů tak dokáže už tak skvělou kvalitu handsfree hovorů pozvednou o kus výše, stejně tak je tomu v případě práce s okolními zvuky.

Které varianty mohu pořídit?

Na CZC.cz pro vás máme v nabídce oba modely, pokaždé v modré a šedé variantě. Záleží tak čistě na vašem vkusu, které variantě dáte přednost. Jabra Elite 2 aktuálně vychází na 1.599 Kč, Jabra Elite 3 pak pořídíte už za 1.995 Kč.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru