Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Služba MEDDI jako ordinace do kapsy, komunikujte se svým doktorem do několika minut

Služba MEDDI jako ordinace do kapsy, komunikujte se svým doktorem do několika minut

Produktové tipy
Garmin Fenix 7 PRO Sapphire Solar Titan Black/ Black Silicone Band_1467599741
Garmin Fenix 7 PRO Sapphire Solar Titan Black/ Black Silicone Band
16 281 Kč 19 700 Kč
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver_1831006966
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver
6 769 Kč 8 190 Kč
Therabody Theragun Prime_1773492667
Therabody Theragun Prime
6 851 Kč 8 290 Kč
Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček_699523001
Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček
826 Kč 999 Kč
Withings Thermo_1736341828
Withings Thermo
2 140 Kč 2 589 Kč
autor: Miroslav Václavík

Většinu věcí už v současnosti provedete pohodlně na dálku – objednáte jídlo, koupíte své drahé květinu, prodloužíte řidičský průkaz. Nyní díky MEDDI můžete řešit i to nejdůležitější, zdraví.

MEDDI jako ten nejdůležitější pomocník

Ať už si vezmeme jakoukoliv online službu, každý jistě uzná, že nejcennější jsou aplikace pro zdraví. A právě proto přichází MEDDI, ordinace do kapsy. Díky ní nejenže ušetříte spoustu času jak vám, tak i lékařům, ale své konzultace nebudete muset odkládat ani o den. Váš lékař je totiž připraven po ruce 24/7, ať už jste doma na tabletu, v kanceláři u pracovního počítače nebo na dovolené s mobilem. MEDDI totiž nabízí své služby na všech nejoblíbenějších zařízeních, vám pak už stačí jen jednu z nich zvolit.

 

Na všech platformách je navíc aplikace vytvořena tak, aby s ji dokázal ovlát úplně každý, i naprostý lajk přes technologie. Velká přehledná tlačítka, jasné a intuitivní rozhraní, snadný systém. Navíc je aplikace zcela bezpečná, a to díky pokročilému šifrování. Žádná data nejsou odesílána třetím stranám, všechno je jen mezi vámi a vaším lékařem. Bezpečnostní architektura ostatně odpovídá požadavkům NÚKIB přičemž je splněn nejvyšší systém bezpečnosti informací ISO 270001. S MEDDI je vaše lékařské tajemství v naprostém bezpečí.

Jak MEDDI funguje?

Aplikace MEDDI je každému dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechno máte na jednom místě a díky obrovské síti lékařů najdete toho pravého pro každou situaci, která vás v životě potká. Nemusíte proto ztrácet čas v čekárnách, obvolávat hromadu čísel pro nalezení toho pravého odborníka, zajišťovat si volno v práci nebo ve škole. Jakmile máte potřebu, sáhnete do kapsy pro telefon a vše máte na dosah několika málo kliknutí.

Ve chvíli, kdy najdete vhodného lékaře, se s ním spojíte pomocí videohovoru nebo chatu, kde vše potřebné proberete. Během komunikace můžete svou situaci popsat, případně ukázat cokoliv relevantního – prostě tak, jako byste dělali v ordinaci. Jde navíc o plnohodnotnou konzultaci, lékař vám tak může vystavit vše, jako je eRecept nebo lékařská zpráva.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sami si přitom určujete, kolik soukromých informací sdílíte s konkrétním lékařem. Aplikace vám pak umožňuje přidat i své děti, zdraví celé rodiny tak máte pěkně na jednom místě. Díky elegantnímu systému navíc v aplikaci najdete veškeré zdravotní údaje a materiály. Nemusíte tak už žádat o lékařské zprávy, máte je pořád u sebe. Recepty s QR kódem najdete pěkně pohromadě a další zdravotní dokumentaci můžete prohlédnout kdykoliv se vám bude hodit.

MEDDI věří lékaři, instituce i pacienti

Důvěru v užitečnost a bezpečnost může MEDDI dokázat i skrze obrovskou podporu ze strany doktorů a institucí – v rámci služby najdete přes 5000 lékařů, všechny české zdravotní pojišťovny či přední lékařské instituce, kam patří třeba i 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Masarykův onkologický ústav či Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Ostatně i samotní uživatelé dokazují skvělou bezpečnost i systém fungování, aplikaci se svěřilo více než 200 tisíc z nich.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Předplatné MEDDI zdarma k vybraným produktům na CZC.cz

Abyste si mohli aplikaci naplno vyzkoušet i vy, budeme nově k vybraným produktům z kategorie CZC.Health dávat bezplatně 3měsíční předplatné. V aplikaci se tak budete moci kdykoliv a kdekoliv připojit s lékařem do několika minut, aniž byste museli platit standardní poplatek 300 Kč za jeden hovor nebo plnou cenu předplatného 499 Kč měsíčně. Stačí se tak registrovat v aplikaci, od nás při zakoupení produktů z CZC.Health získáte kód na předplatné zdarma. Na otestování, jak moc doktora v kapse využijete, tak budete mít dostatek času a nebude vás to stát ani korunu navíc.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Garmin Fenix 7 PRO jako ideální společník na sportovní kativity

Předplatné zdarma získáte například k chytrým hodinkám Garmin Fenix 7 PRO, které kromě dalšího perfektně sledují vaše zdraví. Zvládnou vám měřit tep, množství kyslíku v krvi, kvalitu spánku, frekvenci dýchání či skrz Body Battery pozorují jakékoliv odchylky od vašeho normálního stavu. Meddi na 3 měsíce zdarma dostanete i k dalším oblíbeným hodinkám, a to k Samsung Galaxy Watch5. I tady jde o skvělého parťáka při sledování zdraví, můžete sledovat více než 90 sportovních aktivit, měřit krevní tep i tlak, případně si udělat EKG a bioelektrickou impedanční analýzu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy Watch5 jsou nejen elegantním doplňkem, ale mají spoustu skvělých funkcí pro zdraví

Tříměsíční předplatné však obdržíte i k mnoha dalším produktům, jako je třeba masážní pistole Therabody Theragun Prime, jež skvěle poslouží pro relaxaci a úlevu od bolavých svalů. Případně k sonickému zubnímu kartáčku Truelife SonicBrush Compact, jenž díky šetrné sonické technologii neničí zubní sklovinu a hodí se i pro citlivé zuby a dásně. Stačí si jen vybrat z zástupu produktů v kategorii CZC.Health a můžete naplno využívat možností Meddi, ordinace do kapsy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Masáž si díky Therabody Theragun Prime můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv.

 

nahoru