Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Služba MEDDI jako ordinace do kapsy, komunikujte se svým doktorem do několika minut

Služba MEDDI jako ordinace do kapsy, komunikujte se svým doktorem do několika minut

Produktové tipy
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Titan Black/ Black Silicone Band_1205751114
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Titan Black/ Black Silicone Band
Produkt není určen k prodeji.
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver_1831006966
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver
Produkt není určen k prodeji.
Therabody Theragun Prime_1773492667
Therabody Theragun Prime
Produkt není určen k prodeji.
Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček_699523001
Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček
826 Kč 999 Kč

Většinu věcí už v současnosti provedete pohodlně na dálku – objednáte jídlo, koupíte své drahé květinu, prodloužíte řidičský průkaz. Nyní díky MEDDI můžete řešit i to nejdůležitější, zdraví.

MEDDI jako ten nejdůležitější pomocník

Ať už si vezmeme jakoukoliv online službu, každý jistě uzná, že nejcennější jsou aplikace pro zdraví. A právě proto přichází MEDDI, ordinace do kapsy. Díky ní nejenže ušetříte spoustu času jak vám, tak i lékařům, ale své konzultace nebudete muset odkládat ani o den. Váš lékař je totiž připraven po ruce 24/7, ať už jste doma na tabletu, v kanceláři u pracovního počítače nebo na dovolené s mobilem. MEDDI totiž nabízí své služby na všech nejoblíbenějších zařízeních, vám pak už stačí jen jednu z nich zvolit.

 

Na všech platformách je navíc aplikace vytvořena tak, aby s ji dokázal ovlát úplně každý, i naprostý lajk přes technologie. Velká přehledná tlačítka, jasné a intuitivní rozhraní, snadný systém. Navíc je aplikace zcela bezpečná, a to díky pokročilému šifrování. Žádná data nejsou odesílána třetím stranám, všechno je jen mezi vámi a vaším lékařem. Bezpečnostní architektura ostatně odpovídá požadavkům NÚKIB přičemž je splněn nejvyšší systém bezpečnosti informací ISO 270001. S MEDDI je vaše lékařské tajemství v naprostém bezpečí.

Jak MEDDI funguje?

Aplikace MEDDI je každému dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechno máte na jednom místě a díky obrovské síti lékařů najdete toho pravého pro každou situaci, která vás v životě potká. Nemusíte proto ztrácet čas v čekárnách, obvolávat hromadu čísel pro nalezení toho pravého odborníka, zajišťovat si volno v práci nebo ve škole. Jakmile máte potřebu, sáhnete do kapsy pro telefon a vše máte na dosah několika málo kliknutí.

Ve chvíli, kdy najdete vhodného lékaře, se s ním spojíte pomocí videohovoru nebo chatu, kde vše potřebné proberete. Během komunikace můžete svou situaci popsat, případně ukázat cokoliv relevantního – prostě tak, jako byste dělali v ordinaci. Jde navíc o plnohodnotnou konzultaci, lékař vám tak může vystavit vše, jako je eRecept nebo lékařská zpráva.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sami si přitom určujete, kolik soukromých informací sdílíte s konkrétním lékařem. Aplikace vám pak umožňuje přidat i své děti, zdraví celé rodiny tak máte pěkně na jednom místě. Díky elegantnímu systému navíc v aplikaci najdete veškeré zdravotní údaje a materiály. Nemusíte tak už žádat o lékařské zprávy, máte je pořád u sebe. Recepty s QR kódem najdete pěkně pohromadě a další zdravotní dokumentaci můžete prohlédnout kdykoliv se vám bude hodit.

MEDDI věří lékaři, instituce i pacienti

Důvěru v užitečnost a bezpečnost může MEDDI dokázat i skrze obrovskou podporu ze strany doktorů a institucí – v rámci služby najdete přes 5000 lékařů, všechny české zdravotní pojišťovny či přední lékařské instituce, kam patří třeba i 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Masarykův onkologický ústav či Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Ostatně i samotní uživatelé dokazují skvělou bezpečnost i systém fungování, aplikaci se svěřilo více než 200 tisíc z nich.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru