Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Smart

 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • Dopřejte si relax zadarmo. Na světě jsou první digitální lázně

  autor: Lenka Chmátalová

  Koronavirus obrátil celé řadě lidí život úplně naruby. I když se v Česku začíná pozvolna rozvolňovat, ve zbytku světa takové štěstí nemají. Oddychnout si nicméně nyní můžeme i on-line, společnost Kaspersky spustila totiž první digitální lázně. Jak to funguje?

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  autor: Stanislav Holý

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • Chytrá domácnost v roce 2021. Představujeme novinky Immax NEO

  autor: Lenka Chmátalová

  Inteligentní domácnost pro každého, to je heslo značky Immax NEO, která se zaměřuje právě na produkty chytré domácnosti. V letošním roce si přitom výrobce připravil pro uživatele celou řadu zajímavých novinek.

 • Microsoft něco chystá. Koupil společnost, která stojí za Siri

  autor: Petr Kirs

  Husarský kousek se podařil společnosti Microsoft. Americký softwarový gigant totiž koupil společnost Nuance, která se zásadním způsobem podílela na vzniku virtuální asistentky Siri, jež je nedílnou součástí přístrojů od Applu. Co má Microsoft za lubem?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  autor: Stanislav Holý

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

 • Harmony OS je téměř hotový, ukáže se příští měsíc

  autor: Petr Kirs

  Společnost Huawei potvrdila, že práce na operačním systému Harmony OS jsou téměř hotové. První telefony by novou platformu, která bude konkurovat operačnímu systému Android, měly dostat již v průběhu příštího měsíce.

 • HomePod končí, Apple ho už nebude vyrábět

  autor: Saša Ševčík

  Klasický HomePod rozhodně nemá zářnou budoucnost. Společnost Apple totiž pro server TechCrunch potvrdila, že ukončila výrobu. S přímým nástupcem se přitom nepočítá, neboť žezlo pokroku převezme HomePod mini.

 • Energetické štítky: Co se mění a jak se v nich vyznat?

  autor: Lenka Chmátalová

  Od března 2021 vejdou v platnost nové energetické štítky na území Evropské unie. Jde o reakci na neustálý technologický výkon, nicméně změn je na nových štítkách daleko více. Poradíme, jak se v nich vyznat a na co si dát při výběru elektroniky pozor.

 • Budoucnost práce podle Microsoftu? Rozšířená realita v platformě Mesh

  autor: Saša Ševčík

  Americký Microsoft odhalil novou platformu Mesh, která jasně ukazuje, jakým směrem se bude vyvíjet svět rozšířené reality. A dost možná i práce v době pandemie, kdy lidé místo kanceláří tráví více času ve svých domovech.

nahoru