Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony ustupuje fanouškům a Amazon ruší Pána prstenů! | GPTV News #44

Sony ustupuje fanouškům a Amazon ruší Pána prstenů! | GPTV News #44

Produktové tipy
Hrnek Resident Evil - Umbrella_2068265605
Hrnek Resident Evil - Umbrella
Produkt není určen k prodeji.
Ponožky Resident Evil - Umbrella_909661844
Ponožky Resident Evil - Umbrella
Produkt není určen k prodeji.
Resident Evil Village (PS5)_1637283990
Resident Evil Village (PS5)
Produkt není určen k prodeji.

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

V aktuálním díle se rozplýváme nad novým trailerem z Resident Evilu Village, ve kterém sice není tolik vidět nejvíc sexy upířice v dějinách Lady Dimitrescu (Dupni na nás, mamino!) ale i tak máme radost z bližšího pohledu na vesnici a trable, které nás v ní čekají. Hra vychází už 7. května a do té doby si budeme moct vyzkoušet i nové demo. Jen Capcomu něco přelétlo přes nos a rozhodl se, že demíčko bude přístupné jen a pouze 2. května. To je podle nás bezdůvodné a blbé rozhodnutí, které jen otráví lidi, co ten den už mají jiné plány. Z návratu hratelných ukázek, kterým se neříká otevřená beta, jsme měli doposud radost, ale teď se jen modlíme, že se takovéto pitomé omezování bez pořádného důvodu neuchytí i u jiných vydavatelů.

Naopak máme radost z vydání netradičního českého survival RPG Hobo: Tough Life, ve kterém se ocitneme v kůži bezdomovce v povědomém středoevropském městě Praslav. Tradiční survival mechanismy jako potřeba tepla, jídla, hygieny či spánku v městském prostředí působí svěže a hrou vás provází i příběh plný questů a NPC postav. Na Steamu si ji lidé pochvalují, tak to abychom do kůže hrdiny bez střechy nad hlavou skočili taky.

No a kdyby vás bezdomovectví nezajímalo, ale z našich končin se vám taky nechce, pak vám doporučujeme vyzkoušet střílečku HROT, která se odehrává v socialistickém Československu. Jasně, vypadá jako první Quake, jen ze socíku, ale na nás tahle retro stylizace fakt funguje. Zatím je na Steamu v předbězném přístupu a postupně se obsahově nafukuje. Co na ní říkáte vy?

A samozřejmě nám neunikly ani nejnovější drby ohledně remaku jedné takové velmi oblíbené hry. O co že jde? To se dozvíte v nejnovějších GPTV News s číslovkou 44, tak klikněte níže a podívejte se, co všechno se dnes v herním světě děje.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru