Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48 Produktové tipy
Far Cry 6 (PC) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Far Cry 6 (PC)
1 280 Kč 1 549 Kč
PlayStation 5 Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
PlayStation 5
11 149 Kč 13 490 Kč
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5) Kšiltovka Playstation: Symbols v hodnotě 499 Kč + Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč + DLC Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
826 Kč 999 Kč 743 Kč 899 Kč

Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Zatímco Bulánci na Startovači sbírají další miliony a chystají battle royale, zbytek herního průmyslu ukazuje, co nás čeká už letos na podzim. Velké pozdvižení mezi těmi šesti šťastlivci, co vlastní PlayStation 5, vzbudila ukázka gameplaye z Horizon Forbidden West. Rusovlasá Aloy se ve své druhé hře podívá do teplejších končin a na nádherných plážích bude lovit robovelociraptory a rozšířený pohybový arzenál ji přijde vhod při soubojích s mechanickým mamutem. Vypadá to, že vývojáři využili vyšší výkon PS5 a Forbidden West tak vypadá zase o generaci dál než předchozí Zero Dawn. A že vám Aloy přijde trochu oplácaná? My se tomu nedivíme. Po záchraně světa bychom si taky dali dlouhý voraz a žrací orgie.

Ubisoft potom ukázal chystaný Far Cry 6, který nás vezme na neKubu, kde si to vyříkáme s neFidelem. Nový díl taky vypadá po grafické stránce zásadně líp než ten předchozí a z traileru nám přišlo, že se vývojáři inspirovali ulítlostí New Dawnu a Just Cause. Podomácku sestrojené raketomety nebo vrhač cédéček s Macarenou nejsou úplně realistické, ale nás to asi baví a kdybychom netušili, že FC6 půjde ve stopách svých předchůdců, tak bychom se nebáli přirovnání k novým Wolfensteinům. Fungoval by Far Cry líp jako koridorová střílečka? Nebo vám vyhovuje otevřený svět plný různých a přesto pořád stejných aktivit? No, my si počkáme na první recenze, ale přiznáme se, trailer na nás zapůsobil a jsme doopravdy zvědaví, jak Far Cry 6 dopadne. Nepokaž to, Ubisofte!

Co dalšího se stalo? Ježek Sonic slaví 30 let a dostane spoustu lépe či hůře vypadajících her. Uncharted 4 se podívá do neprobádané džungle zvané PC. A pak taky DONTNOD rozdává hráčům svoji adventuru a No Man’s Sky dostalo nový grafický kabátek. Že chcete vědět víc? Tak šupky hupky na video níže, kde vám to všechno povíme.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru