Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

Produktové tipy
Far Cry 6 (PC)_641652228
Far Cry 6 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5_1205230759
PlayStation 5
11 975 Kč 14 490 Kč
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)_1248093899
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
1 280 Kč 1 549 Kč
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky_1328152974
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5 + FIFA 23_1629600922
PlayStation 5 + FIFA 23
14 455 Kč 17 490 Kč
autor: Jaromír Möwald

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Zatímco Bulánci na Startovači sbírají další miliony a chystají battle royale, zbytek herního průmyslu ukazuje, co nás čeká už letos na podzim. Velké pozdvižení mezi těmi šesti šťastlivci, co vlastní PlayStation 5, vzbudila ukázka gameplaye z Horizon Forbidden West. Rusovlasá Aloy se ve své druhé hře podívá do teplejších končin a na nádherných plážích bude lovit robovelociraptory a rozšířený pohybový arzenál ji přijde vhod při soubojích s mechanickým mamutem. Vypadá to, že vývojáři využili vyšší výkon PS5 a Forbidden West tak vypadá zase o generaci dál než předchozí Zero Dawn. A že vám Aloy přijde trochu oplácaná? My se tomu nedivíme. Po záchraně světa bychom si taky dali dlouhý voraz a žrací orgie.

Ubisoft potom ukázal chystaný Far Cry 6, který nás vezme na neKubu, kde si to vyříkáme s neFidelem. Nový díl taky vypadá po grafické stránce zásadně líp než ten předchozí a z traileru nám přišlo, že se vývojáři inspirovali ulítlostí New Dawnu a Just Cause. Podomácku sestrojené raketomety nebo vrhač cédéček s Macarenou nejsou úplně realistické, ale nás to asi baví a kdybychom netušili, že FC6 půjde ve stopách svých předchůdců, tak bychom se nebáli přirovnání k novým Wolfensteinům. Fungoval by Far Cry líp jako koridorová střílečka? Nebo vám vyhovuje otevřený svět plný různých a přesto pořád stejných aktivit? No, my si počkáme na první recenze, ale přiznáme se, trailer na nás zapůsobil a jsme doopravdy zvědaví, jak Far Cry 6 dopadne. Nepokaž to, Ubisofte!

Co dalšího se stalo? Ježek Sonic slaví 30 let a dostane spoustu lépe či hůře vypadajících her. Uncharted 4 se podívá do neprobádané džungle zvané PC. A pak taky DONTNOD rozdává hráčům svoji adventuru a No Man’s Sky dostalo nový grafický kabátek. Že chcete vědět víc? Tak šupky hupky na video níže, kde vám to všechno povíme.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru