Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

Produktové tipy
Far Cry 6 (PC)_641652228
Far Cry 6 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5_968501121
PlayStation 5
11 485 Kč 13 897 Kč
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)_1248093899
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
908 Kč 1 099 Kč
660 Kč 799 Kč
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky_844082301
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5 + FIFA 23_1629600922
PlayStation 5 + FIFA 23
Produkt není určen k prodeji.

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Zatímco Bulánci na Startovači sbírají další miliony a chystají battle royale, zbytek herního průmyslu ukazuje, co nás čeká už letos na podzim. Velké pozdvižení mezi těmi šesti šťastlivci, co vlastní PlayStation 5, vzbudila ukázka gameplaye z Horizon Forbidden West. Rusovlasá Aloy se ve své druhé hře podívá do teplejších končin a na nádherných plážích bude lovit robovelociraptory a rozšířený pohybový arzenál ji přijde vhod při soubojích s mechanickým mamutem. Vypadá to, že vývojáři využili vyšší výkon PS5 a Forbidden West tak vypadá zase o generaci dál než předchozí Zero Dawn. A že vám Aloy přijde trochu oplácaná? My se tomu nedivíme. Po záchraně světa bychom si taky dali dlouhý voraz a žrací orgie.

Ubisoft potom ukázal chystaný Far Cry 6, který nás vezme na neKubu, kde si to vyříkáme s neFidelem. Nový díl taky vypadá po grafické stránce zásadně líp než ten předchozí a z traileru nám přišlo, že se vývojáři inspirovali ulítlostí New Dawnu a Just Cause. Podomácku sestrojené raketomety nebo vrhač cédéček s Macarenou nejsou úplně realistické, ale nás to asi baví a kdybychom netušili, že FC6 půjde ve stopách svých předchůdců, tak bychom se nebáli přirovnání k novým Wolfensteinům. Fungoval by Far Cry líp jako koridorová střílečka? Nebo vám vyhovuje otevřený svět plný různých a přesto pořád stejných aktivit? No, my si počkáme na první recenze, ale přiznáme se, trailer na nás zapůsobil a jsme doopravdy zvědaví, jak Far Cry 6 dopadne. Nepokaž to, Ubisofte!

Co dalšího se stalo? Ježek Sonic slaví 30 let a dostane spoustu lépe či hůře vypadajících her. Uncharted 4 se podívá do neprobádané džungle zvané PC. A pak taky DONTNOD rozdává hráčům svoji adventuru a No Man’s Sky dostalo nový grafický kabátek. Že chcete vědět víc? Tak šupky hupky na video níže, kde vám to všechno povíme.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru