Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vrací se Heroes of Might & Magic III, jako deskovka vyjde i The Last of Us

Vrací se Heroes of Might & Magic III, jako deskovka vyjde i The Last of Us

Produktové tipy
Taška Heroes of Might & Magic III - Dragon Bag (Black Dragon)_752998168
Taška Heroes of Might & Magic III - Dragon Bag (Black Dragon)
Produkt není určen k prodeji.
The Last of Us: Part I (PS5)_89736402
The Last of Us: Part I (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
The Last of Us: Part II (PS4)_1317806994
The Last of Us: Part II (PS4)
671 Kč 812 Kč
The Last of Us: Remastered HITS (PS4)_1337590180
The Last of Us: Remastered HITS (PS4)
247 Kč 299 Kč
164 Kč 199 Kč

V podobě stolní hry se může vrátit jeden z nejoblíbenějších dílů kultovní série Heroes of Might & Magic, dnes totiž startuje crowdfundinová kampaň na Kickstarteru. Kampaň na deskovou verzi The Last of Us už naplno běží.

Návrat k HoMaM III a do světa Erathie

Pokud jste už na přelomu tisíciletí patřili mezi hráče, hit jménem Heroes of Might & Magic III vás nemohl minout. Vzhledem ke skvělé pověsti si však hra našla cestu k srdcím i mnohem mladších hráčů, kteří ji dodnes s nadšením pouští při pravidelných seancích. Nejen na vlnu nostalgie teď míří nová crowdfundingová kampaň na Kickstarteru, kde se můžete podílet na vzniku deskové stolní verze, která jako by původní hře z monitoru vypadla. Není přitom divu, tvůrci totiž mají kompletní práva na vizuály a podklady z videoherního titulu.

Už na první pohled poznáte známé kulisy, prostředí, hrdiny a různé detaily, jež k HoMaM III neodmyslitelně patří. Vývojáři žádají o 50 tisíc eur, což při současném kurzu vychází na něco málo přes 1.200.000 Kč. Odměny jsou přitom připraveny od základní hry, až po obrovské balíčky s řadou rozšíření, artbookem a balíkem plakátů. Základní hra s exkluzivním rozšířením pro backery na Kickstarteru stojí 75 eur (přibližně 1.800 Kč), největší balík pak vyjde na 199 eur (přibližně 4.800 Kč). Dopředu jsou stanovené i ceny poštovného a balného, jež do České a Slovenské republiky vyjde 14-15 eur podle zvolené úrovně podpory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud tedy patříte mezi milovníky světa Heroes of Might & Magic III, nebo znáte někoho ze svého okolí, je ideální čas pořídit krásný vánoční dárek, i když tedy až na příští rok. Pokud se projekt zvládne zafinancovat, a vše půjde podle plánu, očekávané datum dodání je prosinec roku 2023.

The Last of Us: Escape the Dark

Kickstarter má připravené překvapení i pro milovníky o poznání mladší série, své deskové hry se totiž dočká i svět The Last of Us. Na rozdíl od kampaně na Heroes of Might & Magic III jede ta na podporu The Last of Us už nějakou chvíli a je jasné, že s výběrem peněz nebyl problém. Cíl stanovaný na 141.185 dolarů byl prakticky okamžitě naplněný a teď už jde jen o to, kolik se nakonec vybere. I v tomto případě se do podpory pochopitelně můžete připojit i vy. Stolní hra bude připravena ve dvou variantách, a to ve standardní edici za 65 liber (přibližně 1.800 Kč) a ve sběratelské edici za 99 liber (přibližně 2750 Kč).

I v tomto případě jde o dárek spíš na příští Vánoce, jelikož je očekávané datum dodání stanoveno na prosinec 2023. Do té doby je tak dostatek času, abyste si ještě jednou pořádně prošli předchozí díly videoherní série a pořádně si zmapovali, které známé postavy v deskovce potkáte. Nebudou totiž kromě základních karet a herního plánu chybět ani krásné figurky hrdinů či řada detailních miniatur.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dejte nám vědět, jestli některý z projektů podpoříte, případně se můžete podělit i o to, kterou hru byste si zrovna vy přáli přetvořit do světa stolní hry.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru