Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Xbox Game Pass Ultimate odstartoval - 150 špičkových her si dáte i na mobilu

Xbox Game Pass Ultimate odstartoval - 150 špičkových her si dáte i na mobilu

Produktové tipy
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky_1141698706
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky_844082301
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Microsoft dnes otevírá novou kapitolu se službou Xbox Game Pass Ultimate. S předplatným si ode dneška zahrajete více jak 150 špičkových her na i mobilních zařízeních Android. Kdykoli a kdekoli. Pojďme si říct, jak na to!

Streamování her pomocí cloudu už není divokým příslibem budoucnosti. Počínaje dneškem si předplatitelé služby Xbox Game Pass Ultimate tuto budoucnost prožijí. Otevírá se jim knihovna více než 150 herních titulů, počínaje těmi největšími Gears 5, Forza Horizon 4, Destiny 2, až po ty, které jste si třeba vždycky chtěli vyzkoušet, ale nenašli jste si na ně čas. Třeba Sea of Thieves, nebo indie RPG Wasteland 3.

>> Mrkněte na celý seznam her <<

Díky cloudovému streamování si teď můžete dopřát tyhle pecky nejen třeba na slabším laptopu, na kterém jste dosud hráli jen hledání min, ale především na mobilních zařízeních se systémem Android. Třeba v autobuse na cestě do školy!

S Xbox Game Pass Ultimate se vám otevírá celý ekosystém z konzole či Windows 10, včetně přátel, achievementů, voice chatu a samozřejmě uložených her. Díky Xbox Game Pass Ultimate se můžete do hry připojit třeba na tabletu a hostovi nabídnout ovladač a místo před velkou televizí. Plavit se tak můžete spolu v Sea of Thieves nebo svést bitvu proti locustům v Gears 5. A co takový Minecraft Dungeons, ten je na kooperaci přímo dělaný!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Noví uživatelé si mohou Xbox Game Pass Ultimate předplatit již dnes za zaváděcí cenu 25 korun. Další měsíc se vám odečte 339 korun, což není vůbec špatná cena za takovou nálož her s možností zahrát si je skutečně kdekoli a na (téměř) na čemkoli.

Kolem Vánoc do Xbox Game Pass přibude velký hráč v podobě EA Play, a to bez dalších nákladů. S EA Play získají členové okamžitý přístup ke knihovně nejoblíbenějších herních sérií a špičkových titulů pro PC od tohoto publishera (FIFA, Battlefield, The Sims a další), exkluzivní herní výzvy a odměny, speciální obsah pouze pro členy a možnost být mezi prvními, kdo si vyzkouší vybrané nové hry.

Tak na co ještě čekáte?

XBOX GAME PASS ULTIMATE

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (7)

Skoro na všem?

Podotýkám že pokud nemáte 5ghz WiFi v mobilu a na routeru, nebo neomezené data od operátora je cloud funkce v podstatě k ničemu... Ale služba super, jen bych od článku na czc čekal trochu přesnější info...

Ověřený GEEK - level 3

@SeedarCz: Podotýkat můžete jak chcete, ale vhledem k latenci, je vcelku jedno, co máte doma, protože nízká kvalita obrazu daná kompresí a extrémní latence bude doprovázet jakékoliv ne-lokální streamování ;)

@BERNADIC: je spousta her kde to nevadi
zalezi kde vsude budou servery, latence do 100ms by nebyla tak hrozna, ale s nekteryma pripojkama by se snad dalo dostat i pod 50

Ověřený GEEK - level 3

@ves70: Nedostanete, i na lokále jste min. na 37ms + to je GB síť, takže je vliv na grafickou kvalitu spíše minimální.
Ale u tahovek to fakt nevadí! :D

@SeedarCz: no nevim, hraji na tom uz 4dny a pravidelne nekolik hodin denne , no a nesesel jsem se s problemem lagovani ci podobne veci, neomezeny internet od T-mobile a telefon S20+

Odezva

Je to neskutečné, ale ta odezva je prakticky na úrovni TV s odezvou kolem 25 ms.. To je vážně neskutečné, když si člověk uvědomí, že ta data někam odletí, tam to musí zareagovat a pak se poslat zase zpátky. S přihmouřeným okem se dají hrát i FPS akce.

Drziak

Mate v ponuke drziak telefonu na xbox ovladac? Nic som nenasiel..

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru