Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
5 herních pecek, které vycházejí v červnu

5 herních pecek, které vycházejí v červnu

Produktové tipy
Mario Golf: Super Rush (SWITCH)_2137568409
Mario Golf: Super Rush (SWITCH)
867 Kč 1 049 Kč
Chivalry 2 - Day One Edition (PC)_1196828684
Chivalry 2 - Day One Edition (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)_1248093899
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
1 569 Kč 1 899 Kč
PlayStation VR v2 + Kamera v2 + PS5 adaptér + 5 her_560154752
PlayStation VR v2 + Kamera v2 + PS5 adaptér + 5 her (VR Worlds, Moss, Blood & Truth, Astrobot, Ev. Golf)
Produkt není určen k prodeji.

Červen můžete strávit ve společnosti kníratého instalatéra, uprostřed středověké bitevní vřavy nebo spolu s parťákem při plnění špiónských povinností.

Operation Tango, vychází 1.6.

Tuhle akci si bez parťáka nezahrajete. Na druhou stranu s tím správným by to mohla být hodně povedená zábava. Podíváte se do světa špiónů a budete si moci vybrat, jestli se vtělíte do kůže neohrožené agentky, nebo protřelého hackera. Důležité však je, že jeden bez druhého nemáte šanci dokončit misi. V Operation Tango musí být oba hráči permanentně ve spojení, protože jeden druhému dodává informace a vzájemně si nejen kryjí záda, ale řeší puzzly a potíže, kvůli nimž jejich kolega nebo kolegyně nemůžou dál. Zkrátka musíte fungovat jako tým, pokud chcete vyhrát. Létání s dronem, útěky před lasery, hackování zařízení na dálku, sledování bezpečnostních kamer, schovávání se před nepřáteli… každá chyba znamená průšvih. A taky potenciálně další hádku, kdo může za to, že se to zase nepovedlo… Efektně stylizovaná grafika vypadá parádně a pokud se povede i design jednotlivých misí, mohla by to být hodně fajn zábava. Užít si ji můžete na PC, PS4, PS5 a Xbox One.

Chivalry 2, vychází 8.6.2021

Když člověk přijde po dlouhém pracovním dni domů unavený, naštvaný na šéfa, má hlad a nic se mu nechce dělat, potřebuje nějak rychle dobýt energii i radost do života. A ideální na to může být třeba sekání hlav ve středověké bitvě. První Chivalry vyšlo na PC už před dlouhými devíti lety a zaznamenalo hodně slušný úspěch. Přeci jen už je to však stařeček, takže dvojka fandům určitě udělá radost a zláká i pár nováčků. Těšit se můžete na klasické souboje, ale i na epické bitvy, kdy po nebi létají salvy zápalných šípů a dojde samozřejmě i na dobývání hradů. Na jednotlivých mapách může síly změřit až 64 hráčů a do toho všeho budou střílet katapulty, hořet vesnice a vzduchem létat useknuté končetiny. Tvůrci slibují, že samotné souboje mají být rychlejší a ne tak strnulé a nabídnou hráčům mnohem víc možností, jak si vypilovat vlastní styl. Zahrát si budete moci na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Ninja Gaiden: Master Collection, vychází 10.6.2021

Série Ninja Gaiden je klasika a rozhodně si zaslouží, aby se k ní dostala i nová generace hráčů, kteří byli před lety příliš mrňaví na to, aby si užili tuhle poctivou a krvavou akci. Ninja Gaiden: Master Collection jim dá šanci a zároveň potěší i veterány toužící zopakovat si pár klasických her. Půjde totiž o kompilaci starších dílů Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor's Edge. Veteráni vědí, do čeho jdou, nováčci se můžou těšit na epickou a hodně drsnou řežbu, která nedá hráčům nic zadarmo a v níž je potřeba rozsekat, umlátit, vykuchat a rozšmelcovat nekonečné zástupy lidských a především nelidských protivníků. Krom samotných her bude Master Collection obsahovat i většinu dříve vydaných DLC a spousty kostýmů, přičemž si tvůrci připravili i pár úplně nových. Ninja Gaiden: Master Collection vychází na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a na PC, což je pro hry ze série Sigma vůbec poprvé.

Ratchet & Clank: Rift Apart, vychází 11.6.

Sympaťáci Ratchet a Clank oslaví příští rok už dvacáté narozeniny a pořád se mají hodně hezky k světu. Rádi by svou formu potvrdili i v novince Ratchet & Clank: Rift Apart, která vychází exkluzivně na PlayStation 5 a žádné zásadní novoty od ní čekat nemáme. Což je asi dobře, protože v žánru 3D akčních skákaček jsou tihle dva naprostá špička a není důvod měnit něco, co tak dobře a tak dlouho funguje. I tentokrát proti nim stojí Doctor Nefarious, jenž nemá za cíl nic menšího než likvidaci veškerého organického života v celém vesmíru. Proč taky troškařit, že jo. Tentokrát ale budou mít hrdinové problém i s porouchaným artefaktem, díky němuž lze přeskakovat mezi dimenzemi a dostanou se do jedné, které vládne poněkud jiný Nefarious. Podstatně mocnější a nebezpečnější. Ale taky tu potkají vůdkyni odboje Rivet a ochotně se k ní přidají. Za Rivet si budete moci i zahrát a tvůrci navíc představí udělátko Rift Tether, což má být víceméně zařízení, s jehož pomocí si může Ratchet vytvořit vlastní portál a designéři levelů se s ním nejspíš pořádně vyblbnou.

Mario Golf: Super Rush, vychází 25.6.

Mezi instalatéry asi není moc celebrit, ale Maria zná každý. Jeho sláva přerostla herní svět a dnes je tenhle kníratý sympaťák kulturní ikonou a krom své hlavní série má i spoustu vedlejších. Závody Mario Kart dokázaly zničit spoustu přátelství, takže pokud nechcete riskovat další, není od věci zkusit něco bezpečnějšího. A málokterý sport by měl být bezpečnější než golf. Hra Mario Golf: Super Rush, která vychází na Nintendo Switch, je už sedmým dílem herní série , jejíž začátky se datují do poloviny osmdesátých let. A jak jste z názvu asi poznali, bude se hrát golf. Ovšem na mariovský masakr taky dojde. Nový herní režim Speed Golf totiž má klást důraz na rychlost a nepůjde jen o to, kdo zvládne dostat míček do díry na druhém konci greenu na co nejmenší počet pokusů, ale i co nejrychleji. Po každém odpáleném míčku tak budete muset utíkat k místu, odkud se dá pokračovat. A různé překážky a ostatní hráči se vám v tom pokusí zabránit. V módu Battle Golf půjde o to samé, jen tu bude devět jamek a kdo vybojuje tři, ten vyhrál. Takže se z toho nakonec stane asi stejná divočina jako Mario Kart…

Na co se těšíte nejvíc?

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru