Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

videohry

 • Herní série Splinter Cell se dočká seriálu na Netflixu

  autor: Adam Plechatý

  Příběhy superagenta Sama Fishera míří po sedmi letech na obrazovky, jenom úplně ne v té podobě, v jakou by hráči a skalní fandové série Splinter Cell doufali.

 • GC 2019: John Wick bude mít hru!

  autor: Adam Plechatý

  Keanu Reeves se mezi hráči těší popularitě nejen kvůli tomu, že je dechberoucí. Kromě Cyberpunku 2077 bude účinkovat i v další hře. Jaké? Prozradíme! Stratégům udělá radost westernovka Desperados 3 a nová hra od manželů Romerových.

 • GC 2019: Hrajte Modern Warfare již dnes

  autor: Adam Plechatý

  Alfa verze Call of Duty: Modern Warfare je hratelná pro všechny uživatele PS4. Ghost Recon Breakpoint bude mít robustní multiplayer hned po vydání. A vampírské RPG Bloodlines 2 se představuje na novém videu. Podrobnosti v článku!

 • GC 2019: Civilizace má nového vyzyvatele

  autor: Adam Plechatý

  Známe nového kandidáta na pokořitele prastaré série Civilization. Jmenuje se prozaicky Humankind a je to historická 4X strategie od tvůrců Endless Legend. A co dál? Na Gamescomu se toho letos děje mnoho. Tak neváhejte a čtěte!

 • GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry

  autor: Adam Plechatý

  Cyberpunk 2077 bude podporovat RTX technologii od Nvidie a zahrajeme si ji také na platformě Google Stadia. Gears 5 se představila skvělým trailerem na očekávanou příběhovou kampaň a Disintegration je novinka od tvůrce Halo. Druhý den Gamescom 2019 je tu. Čtěte.

 • GC 2019: Tři herní pecky, které stojí za pozornost

  autor: Adam Plechatý

  První den herní výstavy Gamescom je za námi, a zatímco Jarda běhá po výstavišti a sbírá pro vás exkluzivní pikantérie přímo z místa dění, my pro vás na GEEK magazínu sestavili trojici titulů, které stojí za vaši pozornost. Jaké to jsou?

 • To nejlepší z E3 2019

  Zajímá vás, co všechno se událo během letošního ročníku herní výstavy E3, ale nemáte dvacet hodin volného času? Nezoufejte! Přichystali jsme si pro vás speciální souhrn ve formě několika videí a přehledných článků.

 • Preview: Star Wars Jedi: Fallen Order

  autor: Adam Plechatý

  Neuvěřitelné se stalo skutečností. Chystá se totiž hra z univerza Star Wars, která bude čistě příběhovým zážitkem pro jednoho hráče a nebude po vás chtít pravidelně vytahovat kreditní kartu kvůli mikrotransakcím. Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde letos v listopadu a my víme vše, co vědět lze.

 • Únorová apokalypsa a herní pecky

  Za okny se sype sníh a místy to venku vypadá jak postapokalyptického filmu... nebo hry. Jako by velcí vydavatelé chtěli tuhle atmosféru posílit, naplánovali na únor hned tři pecky, které si tohle přízvysko určitě zaslouží. Pojďme si je představit!

 • Je listopad. Padá listí i herní pecky

  Sychravé počasí, spadané listí, o které člověk leda tak zakopne. Tak raději zůstaňte doma, zachumlejte se u herní konzole nebo u počítače a v klidu si hrajte. Jako každý měsíc pro vás máme pár zaručených tipů…

nahoru