Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

videohry

 • Herní klasiky, které by si zasloužily pokračování #3: Superhrdinové a heavy metal

  autor: Matěj Svoboda

  Na superhrdinskou RPG strategii tvůrci neměli čas, na rockový akční nářez zase neměli fandové chuť. My bychom ale v obou případech pokračování uvítali.

 • Vybíráme ty nejzajímavější filmy podle her pro rok 2021

  autor: Matěj Svoboda

  Hollywood už to s počítačovými hrami zkouší pěkných pár let. A i když nechci být přehnaný optimista, vypadá to, že v posledních letech se mu začíná dařit. Alespoň malinko.

 • Jak to tedy bude se zpětnou kompatibilitou na PlayStation 5?

  autor: Adam Plechatý

  Zatímco drtivá většina her z předchozí generace by měla na PlayStation 5 fungovat, se zpětnou kompatibilitou ze starších systémů počínaje PS3 a konče PS1 nelze čekat zázraky. Jak to tedy všechno bude? Povíme vám.

 • Herní série Splinter Cell se dočká seriálu na Netflixu

  autor: Adam Plechatý

  Příběhy superagenta Sama Fishera míří po sedmi letech na obrazovky, jenom úplně ne v té podobě, v jakou by hráči a skalní fandové série Splinter Cell doufali.

 • GC 2019: John Wick bude mít hru!

  autor: Adam Plechatý

  Keanu Reeves se mezi hráči těší popularitě nejen kvůli tomu, že je dechberoucí. Kromě Cyberpunku 2077 bude účinkovat i v další hře. Jaké? Prozradíme! Stratégům udělá radost westernovka Desperados 3 a nová hra od manželů Romerových.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • GC 2019: Hrajte Modern Warfare již dnes

  autor: Adam Plechatý

  Alfa verze Call of Duty: Modern Warfare je hratelná pro všechny uživatele PS4. Ghost Recon Breakpoint bude mít robustní multiplayer hned po vydání. A vampírské RPG Bloodlines 2 se představuje na novém videu. Podrobnosti v článku!

 • GC 2019: Civilizace má nového vyzyvatele

  autor: Adam Plechatý

  Známe nového kandidáta na pokořitele prastaré série Civilization. Jmenuje se prozaicky Humankind a je to historická 4X strategie od tvůrců Endless Legend. A co dál? Na Gamescomu se toho letos děje mnoho. Tak neváhejte a čtěte!

 • GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry

  autor: Adam Plechatý

  Cyberpunk 2077 bude podporovat RTX technologii od Nvidie a zahrajeme si ji také na platformě Google Stadia. Gears 5 se představila skvělým trailerem na očekávanou příběhovou kampaň a Disintegration je novinka od tvůrce Halo. Druhý den Gamescom 2019 je tu. Čtěte.

 • GC 2019: Tři herní pecky, které stojí za pozornost

  autor: Adam Plechatý

  První den herní výstavy Gamescom je za námi, a zatímco Jarda běhá po výstavišti a sbírá pro vás exkluzivní pikantérie přímo z místa dění, my pro vás na GEEK magazínu sestavili trojici titulů, které stojí za vaši pozornost. Jaké to jsou?

 • To nejlepší z E3 2019

  Zajímá vás, co všechno se událo během letošního ročníku herní výstavy E3, ale nemáte dvacet hodin volného času? Nezoufejte! Přichystali jsme si pro vás speciální souhrn ve formě několika videí a přehledných článků.

nahoru