Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Přizpůsobte, nebo zemřete. První trailer Call of Duty: Modern Warfare III

Přizpůsobte, nebo zemřete. První trailer Call of Duty: Modern Warfare III

Události
Call of Duty: Modern Warfare III (Xbox)_1336843305
Call of Duty: Modern Warfare III (Xbox)
1 652 Kč 1 999 Kč
1 611 Kč 1 949 Kč
Call of Duty: Modern Warfare III (PS5)_300299721
Call of Duty: Modern Warfare III (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
1 611 Kč 1 949 Kč
Call of Duty: Modern Warfare III (PS4)_1246898013
Call of Duty: Modern Warfare III (PS4)
1 652 Kč 1 999 Kč
1 611 Kč 1 949 Kč

Letos oslavujeme 20 let značky Call of Duty na trhu. Není proto divu, že se s chystanou novinkou Modern Warfare III chtějí tvůrci pořádně vytáhnout. A první trailer naznačuje, že se máme opravdu na co těšit.  

Call of Duty: Modern Warfare III přijde na pulty obchodů 10. listopadu. A i když jsou předobjednávky již v plném proudu, tvůrci nám chtěli evidentně čekání trochu zkrátit. Světlo světa tak spatřil první trailer, ve kterém nám odhalují během dvou minut i záběry přímo ze hry.

První trailer ke hře Call of Duty: Modern Warfare III

Patrně nemusíme zdůrazňovat, jak moc fandové po novém traileru lačnili, přeci jen po oznámení nám lidé z Activisionu neukázali vůbec nic. Už nyní tak můžeme prozradit, že v trojce se setkáme se starými známými hrdiny – chybět tak nebude kapitán Price ani Task Force 141.

Dějově jde totiž o přímé pokračování populárního hitu Call of Duty: Modern Warfare II. V trojce ultranacionalistický válečný zločinec Vladimir Makarov umocňuje svůj vliv ve světě a nutí Task Force 141 bojovat jako nikdy předtím. Kromě charakteristických filmových misí v kampani Call of Duty představuje Modern Warfare III otevřené bojové mise, které poskytují větší hráčské volby. Žádné univerzální řešení neexistuje – je na vás, jestli zvolíte plíživý přístup, anebo se hlasitě vrhnete proti každému nepříteli.

Původní i nové mapy

Všech 16 původních map z originální hry z dvojky, která mimochodem vyšla již v roce 2009, bylo zmodernizováno díky novým režimům a herním funkcím. Živé sezóny po vydání hry pak oživí víc než 12 zcela nových základních map 6v6. Modern Warfare III rovněž vyjde s novými mapami Ground War, které přinesou inovativní herní prostor a epický návrat a rozvoj populárního War Mode, který se poprvé objevil v roce 2017 ve hře Call of Duty: WWII.

Úplně poprvé se spojte s ostatními četami a přežijte v boji proti obrovským hordám nemrtvých v té dosud nejnovější mapě pro Call of Duty Zombies. Modern Warfare Zombies (MWZ) vypráví nový příběh o Treyarch Zombies a přináší mise, základní funkce zombií a tajemství, která můžete odhalit. Připravte se na boj o přežití v otevřeném světě PvE proti několika největším nepřátelům v historii Call of Duty.

Populární FPS akce odstartuje své nově dějství na PC (Steam a Battle.net), ale také na konzolích nové i předchozí generace, tedy konkrétně Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Startujeme již 10. listopadu!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka z Call of Duty: Modern Warfare III

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru