Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Další střípky do skládačky. GTA 6 bude obří hra

Další střípky do skládačky. GTA 6 bude obří hra

Události
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
578 Kč 699 Kč
495 Kč 599 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 694 Kč 6 890 Kč
Xbox Series S, 1TB, černá_218936695
Xbox Series S, 1TB, černá
7 017 Kč 8 490 Kč

Vše nasvědčuje tomu, že vydání Grand Theft Auto 6 je na spadnutí, byť Rockstar Games zatím drží všechny informace pod pokličkou. Na internet přesto unikly další informace o šestce.

Podle serveru GamingBible zabere hráči dychtivě vyhlížený titul na disku opravdu hodně místa. Připravit se údajně máme až na 750 GB. To jinými slovy znamená, že titul by byl téměř dvakrát větší než Ark Survival Evolved se všemi rozšířeními, ten má totiž „pouze“ 400 GB.

Pro lepší představu o tom, jak velká porce 750 GB je: Red Dead Redemption 2 zabírá pouze 150 GB a nejnovější vesmírný hit Starfield dokonce jen 125 GB. CoD: Modern Warfare a CoD: Black Ops mají shodně 175 GB.

Popravdě informaci o 750GB prostoru se nechce příliš věřit, vždyť by to znamenalo, že si hru nezahrajeme na Xboxu Series S, protože jeho základní verze disponuje pouze 500GB diskem. Pravděpodobnější tedy je, že nároky na úložiště budou přeci jen trochu střídmější, i tak by mělo jít ale o jednu z největších her vůbec.

Údajné záběry z GTA VI

Masivní únik

Podle jednoho z úniků můžeme počítat s tím, že herní čas dosáhne dechberoucích 400 hodin. A to počítáme skutečně jen příběhovou část, stovky dalších hodin budete moci strávit v on-line režimu, podobně jako tomu je u aktuálně nabízené pětky.

Takřka přesně před rokem jsme se dočkali velkého úniku, kdy internet začala zaplavovat videa přímo ze hry GTA 6. Hackerovi se totiž podařilo získat přístup přímo na servery Rockstar Games. Videa ale víceméně potvrzují většinu zákulisních informací, o kterých jsme psali na GEEK magazínu už dříve.

Dočkat bychom se měli především nové hlavní postavy. A pozor – bude to žena! To bude velký posun v celé sérii, kde jsme se doposud setkávali výhradně s mužskými hrdiny. Nebude ale chybět ani zástupce mužského pokolení! Že by se Bonnie a Clyde dočkali znovuzrození? Připomeňme, že u GTA V z roku 2013 byly hned tři hratelné postavy v jedné hře.

Má zdrojový kód

Hacker podle vlastního vyjádření odcizil přímo zdrojový kód nevydané hry, díky čemuž byl následně schopen sám natočit gameplay videa. Právě míra detailů v jednotlivých záběrech nasvědčuje tomu, že se opravdu nejedná o podvrh – a je jedno, jestli se zaměříme na mapy interiérů a exteriérů či jednotlivých modelů. Slyšet jde samozřejmě i hudební podkres, a dokonce i profesionální dabing – přímo ve videích tak lze sledovat i dialogy jednotlivých postav.

Díky rozhovorům postav můžeme také odhadovat, že hra bude časově zasazená po událostech z GTA V. Ve zveřejněné konverzaci totiž zazní jméno Jay Norris, CEO společnosti Lifeinvader z pětky. V šestce se evidentně bude řešit jeho osud. Koneckonců už dřívější spekulace naznačovaly, že se dočkáme příběhového cestování časem a že šestka bude obsahovat řadu flashbacků.

Jedním dechem se ale sluší dodat, že na záběrech jde vidět, že tvůrci mají spoustu práce ještě před sebou. Zapracovat musí například na modelech vedlejších postav, ale také na některých exteriérech – na hře je zkrátka před jejich finálním vydání ještě hromada práce. Mimochodem na jednom ze snímků jde jasně vidět povědomá palmová pláž. Podle všeho se tedy potvrdí i spekulace o tom, že se vrátíme do fiktivního města Vice City.

Trailer ke hře GTA V

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (6)

FAKE

ŠAK JE TO GTA 5 MODED BLÁZNI CO TAM HULÍTE ?

Video

To vážně někdo pod video z GTA V s grafickým módem napsal že to jsou údajné uniklé záběry z GTA VI? 😂 psal ten článek vůbec někdo kdo ví co je GTA?😂

Vážně?

Opravdu přebírate informace z gaming bible? Větší odpad jak gamingbibli pohledat...

Fake video

GTA 5 je na videu. Co to má znamenat?

OMG

Už to nehulte troubové, prý 750 GB :D Vám taky nakecá kdokoliv cokoliv, to je GTA 5 ....

Udajné záběry

Vaše údajné zaběry z GTA 6 jsou z GTA 5.....

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru