Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Herní bestseller slaví 10 let. Dárky dostanou hráči GTA V

Herní bestseller slaví 10 let. Dárky dostanou hráči GTA V

Události
Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)_253520845
Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
454 Kč 549 Kč
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
578 Kč 699 Kč
495 Kč 599 Kč
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox)_55290678
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox)
536 Kč 649 Kč

Na přelomu minulého a tohoto týdne jsme oslavili jedno velké výročí – oblíbený titul Grand Theft Auto V, který se zapsal do historie jako jedna z nejprodávanějších her – je na trhu již deset let! Dárky od Rockstar Games však dostanou hráči.

Budeme vás ale ještě chvíli napínat… Než se podíváme, co si pro nás tvůrci z Rockstar Games přichystali, nejprve si na poslední dekádu gangsterského světa trochu zavzpomínáme. Titul GTA V je aktuálně považován za druhou nejprodávanější hru historie se 185 miliony prodaných kopií. Ano, hádáte správně. První místo patří Minecraftu s 238 miliony.

Původní verze hry vyšla už v roce 2013, nicméně v dalších dvou letech vyšla její obdoba také pro moderní konzole Xbox One a PlayStation 4, ale také pro stolní počítače. S příchodem konzolí nové generace jsme se pak dočkali také aktualizované verze pro ně.

Trailer ke hře GTA V

Co od pětky čekat?

Za hrou stojí studio Rockstar North sídlící ve skotském Edinburghu. Především díky bohatému on-line obsahu a velkému otevřenému světu baví hráče dodnes. Však také díky tomu prodeje neustále stoupají, a to po milionech každý rok.

Samotný děj se odehrává v Los Santos – rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží. V příběhové kampani si přitom zahrajete za všechny tři.

Grand Theft Auto V obsahuje také neustále se vyvíjející svět – Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Přípravy na šestku

A právě na hráče v GTA Online čekají dárky k desátému jubileu. Konkrétně všichni, kdo se přihlásí do 27. září, získají trojici oblečků inspirovaných hlavními hrdiny singleplayerové části. K tomu ještě získáte skiny pro Micro SMG, Carbine Rifle a RPG Launcher. Potěšující jsou také čtyřnásobné odměny v multiplayeru či zbrusu nové vozidlo Bravado Hotring Hellfire.

Jasně, tvůrci mohli připravit speciální misi nebo nějaký podobně velký dárek. Jejich pozornost se ale evidentně již ubírá ke GTA 6, jehož premiéra je podle dosavadních úniků na spadnutí

Údajné záběry z GTA VI

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (4)

Údajné záběry z GTA VI??? 😂😁

Hned v názvu videa na YouTube je jasně napsáno že je to PC mod pro GTA V 😅

@men33: :))

@men33: Presne tak,vzdyt to je videt i v tom videu a to jsem nic necetl,jen jsem videl to prostredi z videa. Kazdej kdo hral V (5ku), tak potna ty mista a ze jsou jen upravene...

FAKE popisek videa

To jako fakt redaktor je tak tupý že nepozná mapu GTA V s modem?

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru