Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Infinity

 • První nové smartphony ukázal letos Samsung

  autor: Saša Ševčík

  Sotva jsme na zeď pověsili nové kalendáře, dočkali jsme se již prvních nových přírůstků do mobilního světa. Jako první s další generací vlastních smartphonů střední třídy přispěchala společnost Samsung. Novinky se jmenují Galaxy A71 a Galaxy A51.

 • Skládací smartphone Galaxy Fold přijde v září

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Samsung oficiálně potvrdila, že skládací smartphone s ohebným displejem Galaxy Fold je plně připraven pro masovou výrobu. Telefon by se tak měl na pultech obchodů objevit v průběhu září.

 • Otočný fotoaparát v hlavní roli. Galaxy A80 je v prodeji

  autor: Karel Dvořák

  Měsíce čekání jsou u konce, společnost Samsung uvedla do prodeje očekávaný smartphone Galaxy A80. Ten podobně jako další áčka cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů, zaujme unikátní konstrukcí s otočným fotoaparátem.

 • Recenze: Samsung Galaxy A50 – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. S modelem Galaxy A50 se to však společnost Samsung rozhodla udělat jinak – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • Samsung odhalil 5 nových smartphonů. Nejvíce zaujme Galaxy A80

  autor: Saša Ševčík

  Bez nadsázky obří premiéru nových chytrých telefonů si přichystala společnost Samsung, ukázala hned pět smartphonů. Všechny novinky přitom spadají do modelové řady Galaxy A, která cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů.

 • Recenze: Samsung Galaxy S10 – bez kompromisů

  autor: Petr Kirs

  Špičkový výkon, zakřivený displej, prémiové audio a pokročilý fotoaparát. To jsou hlavní lákadla špičkového smartphonu Galaxy S10 od společnosti Samsung. Jde o jednu z nových vlajkových lodí tohoto výrobce, kterou nyní důkladně proklepneme.

nahoru