Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Apple svolává vývojáře. Konference WWDC se uskuteční v červnu

Apple svolává vývojáře. Konference WWDC se uskuteční v červnu

Události
Apple iPhone 12, 256GB, Purple Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz
Apple iPhone 12, 256GB, Purple
19 000 Kč 22 990 Kč
Apple MacBook Pro 14, M1 Pro 8-core, 16GB, 1TB, 14-core GPU, stříbrná (CZ) Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + Servisní pohotovost – vylepšený servis PC a NTB ZDARMA
Apple MacBook Pro 14, M1 Pro 8-core, 16GB, 1TB, 14-core GPU, stříbrná (CZ)
51 231 Kč 61 990 Kč
autor: Saša Ševčík

Společnost Apple oficiálně potvrdila konání velké vývojářské konference WWDC, která se uskuteční již tradičně v červnu. Letošní ročník navíc nebude pouze online, budou na něj moci vývojáři i studenti.

„Připojte se k vývojářům z celého světa od 6. do 10. června a užijte si inspirativní týden technologií a komunity. V relacích se poprvé podívejte na nejnovější platformy a technologie společnosti Apple, prozkoumejte nejnovější nástroje a tipy a spojte se s odborníky společnosti Apple v laboratořích a digitálních saloncích,“ láká společnost Apple na oficiálních webových stránkách, které jsou akci věnovány.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Součástí akce bude také soutěž Swift Student Challenge.

Pozitivní zprávou je, že se nepotvrdily dřívější spekulace, podle kterých měl být letošní ročník opět online – nakonec se ale vracíme k předpandemickému modelu, kdy lidé budou moci zavítat přímo na akci. Online podoba se v minulých dvou letech ale evidentně Applu také osvědčila, a tak celou akci bude možné sledovat také online.

„Kromě online konference Apple uspořádá 6. června speciální den pro vývojáře a studenty v Apple Parku, kde budou společně s online komunitou sledovat hlavní přednášku. Kapacita je omezená a podrobnosti o tom, jak se přihlásit, budou brzy zveřejněny,“ vysvětlili zástupci Applu.

„Ať se budete dívat odkudkoli, připravte se na fantastickou WWDC,“ doplnili. Zároveň zdůraznili, že talentovaní studenti mohou předvést svou kreativitu, mají příležitost získat ocenění v soutěži Swift Student Challenge.

Co bylo k vidění na loňském ročníku vývojářské konference WWDC, si můžete připomenout v našem dřívějším článku.

Celá tiskovka k úvodu WWDC 2021 (anglicky)

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru