Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Assassin's Creed: Syndicate je zadarmo. Ale jen pro ty, co to stihnou

Assassin's Creed: Syndicate je zadarmo. Ale jen pro ty, co to stihnou

Události
Přívěšek Assassins Creed Syndicate - Logo_680836367
Přívěšek Assassins Creed Syndicate - Logo
Produkt není určen k prodeji.
Mikina Assassins Creed: Syndicate - Bronze Logo (L)_1281256620
Mikina Assassins Creed: Syndicate - Bronze Logo (L)
Produkt není určen k prodeji.
Desková hra Monopoly - Assassin's Creed: Syndicate_1394342526
Desková hra Monopoly - Assassin's Creed: Syndicate
Produkt není určen k prodeji.

Již tradičně si studio Epic Games připravilo nabídku bezplatných her, které je možné získat jen za registraci v jejich herním obchodě. Aktuální nabídka je opravdu lákavá, neboť můžete získat Assassin's Creed: Syndicate.

Ještě minulý týden bylo možné v rámci Epic Games Store získat úspěšný český titul Kingdom Come: Deliverance. Aktuálně si tvůrci připravili dvě hry. Tou zajímavější je jednoznačně Assassin's Creed: Syndicate. Pokud vás tento povedený titul minul, máte jedinečnou šanci jej získat zadarmo. Platí to však jen do čtvrtka.

Upoutávka na hru Assassin's Creed: Syndicate

 

Tentokrát je děj zasazen do Londýna v době industriální revoluce, která změní navždy svět lidí. Propast mezi chudými a bohatými se razantně prohlubuje a řadový dělníci se tak stávají spíše pomocnou silou, otroky. Díky těmto skutečnostem vznikají gangy, které se přizpůsobují životu jako takovému.

Hráči se ujmou role dvou hrdinů, sourozenců Jacoba a Evie Fryeových, jež jsou vychováni dle assassinského kodexu. Jacob, mladý, cílevědomý, a hlavně horkokrevný vůdce gangu se velice liší od své sestry Evie, která je mistryně skrývání a manipulace. Společně se tak doplňují a staví proti rivalům, plutokratům a hlavně Templářům. Dobrodružství za osvobozením lidu z chudoby a korupce právě začíná.

Druhou hrou, kterou je tento týden možné získat na Epic Games Store zadarmo, je indie titul Faeria. V tomto případě jde o sběratelskou karetní hru, ve které je možné získat všech 300 dostupných karet během kratší doby, než je 50 herních hodin. I tento titul má tedy rozhodně šanci zaujmout.

Upoutávka na hru Faeria

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru