Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

auto

 • Zařaďte vyšší rychlost! Otestovali jsme Thrustmaster TH8S Shifter

  Posunout herní zážitek na zcela novou úroveň je možné s řadící pákou Thrustmaster TH8S Shifter, u které výrobce nasadil cenovku proklatě nízko. I proto jsme se rozhodli tuto zajímavou novinku důkladně proklepnout.

 • Věc od Spotify míří oficiálně do prodeje, ale zatím jen v USA

  Už loni na jaře Spotify oznámilo, že vstoupí na trh s vlastním hardwarem. Nyní se tak konečně stalo. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Spotify chce uspět s vlastním hardwarem. Jmenuje se Věc

  Spotify už nechce být označováno jako streamovací gigant, minulý týden se tento podnik rozhodl vstoupit na trh i s vlastním hardwarem. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Držáky na tablet do auta: testováno na dětech

  Letos budou opět v kurzu dovolené a výlety autem po krásách vlasti, takže je dobré být připraven a mrknout se po držáku na tablet. Magnetický, nebo šroubovací? Na opěrku, nebo mezi sedačky? Zrovna nás čeká cesta na hory v autě plném dětí, což je ideální příležitost vyzkoušet různé typy držáků. Přežijí dětskou zvídavost?

 • Recenze: FIXED Icon – šikovní pomocníci na cesty

  Dnešní recenze bude tak trochu netradiční, hlavní hrdiny totiž budeme mít rovnou tři. Společně se podíváme na stojánky do automobilu od společnosti FIXED, které jsou určeny pro chytré telefony, ale posloužit také mohou ve spojení s tablety.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru