Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Baby Groot nás vezme do reality 314

Baby Groot nás vezme do reality 314

Události
Komiks Rocket a Groot 1: Profíci v akci_809172810
Komiks Rocket a Groot 1: Profíci v akci
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! Guardians of the Galaxy - Groot Special Edition_677399862
Figurka Funko POP! Guardians of the Galaxy - Groot Special Edition
Produkt není určen k prodeji.
Sklenice Marvel - Groot_2081476224
Sklenice Marvel - Groot
Produkt není určen k prodeji.

Marvel ukázal na Comic Conu v americkém San Diegu celou řadu zajímavých trailerů k celovečerním filmům. V této záplavě by málem zapadnula chystaná minisérie I Am Groot, což by byla rozhodně škoda.

Bylo to dlouhé čekání. Od oznámení celého projektu jsme na zveřejnění prvního traileru čekali více než rok a půl. Nyní ale tvůrci konečně zveřejnili další detaily a hlavně i datum premiéry – pětidílná minisérie, která bude složena pouze z 15minutových epizod, přijde na streamovací platformu Disney+ už 10. srpna. Ale pěkně popořadě…

I Am Groot je podle tvůrců „série krátkých filmů“, byť stopáží budou výrazně kratší než většina seriálových počinů. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že ústřední postavou bude Groot, respektive jeho mini verze. Společně u televizních obrazovek budeme svědky dalších neplech, které Baby Groot stihne dohromady za jednu hodinu a 15 minut vyvést.

I Am Groot je série 15minutových filmů

Na Twitteru se krátce po zveřejnění traileru strhla bouřlivá diskuze o tom, v jaké době se v rámci vesmíru Marvel bude celá série odehrávat. Scénárista James Gunn nicméně fanouškům vzkázal, že časové zařazení zatím řešit nemají. V dalším příspěvku pak upřesnil, že epizody se odehrávají v realitě 314, zatímco filmy jsou zasazené do reality s označením 616.

Tvůrci zatím k seriálu sdělili pouze to, že v sérii uvidíme Baby Groota vyrůstat a užívat si života plnými doušky. Hlas této mocné postavě, která strážila společně s partou dalších bojovníků celou galaxii, propůjčil opět Vin Diesel.  

Potvrzena byla již také druhá řada krátkých filmů I Am Groot, o níž se zatím ale vůbec nic neví.

Groot se svou partou bojovníků v prvních Strážcích galaxie (2014)

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru