Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Battle royale titul Fall Guys vstupuje už do 6. sezóny, přidá se i oblíbený Sackboy

Battle royale titul Fall Guys vstupuje už do 6. sezóny, přidá se i oblíbený Sackboy

Události
Sackboy: A Big Adventure (PS4)_665509654
Sackboy: A Big Adventure (PS4)
1 074 Kč 1 300 Kč
578 Kč 699 Kč

Multiplayerový battle royale hit Fall Guys: Ultimate Knockout loni přepsal historické žebříčky služby PlayStation Plus. Soupeřivé fazole nyní vstupují do šesté herní sezóny.

Počáteční boom v podobě milionů současně hrajících hráčů sice opadl, Fall Guys: Ultimate Knockout však stále patří mezi velmi oblíbené multiplayerové tituly na PlayStationu i PC. Svědčí o tom i fakt, že tvůrce hry z britského studia Mediatonic letos v březnu koupila skupina Epic Games. Jejich hra totiž nabízí velmi netradiční přístup k žánru battle royale, kdy nahrazuje tradiční střílení spíše závodními a logickými disciplínami ve stylu televizních soutěží Takešiho hrad či Hry bez hranic. Doplňuje tak vhodně portfolio Epicu, které se točí převážně kolem hitovky Fortnite. 

PlayStation Plus 12 měsíců - akční cena

Už v úterý 30. listopadu Fall Guys vstupují do šesté sezóny, která nese přízvisko "Party Spectacular". Hráči se dočkají pěti nových úrovní v párty stylu, více než pětadvaceti tematických kostýmů a později v průběhu sezóny také nového herního módu, ve kterém bude hrát hlavní roli neviditelnost. O tom, jak vznikal nový závodní level Pipe Dream, který nezapře svou inspiraci sérií Super Mario, si můžete přečíst na oficiálním blogu PlayStation. 

Už o den později, tedy ve středu, začne také časově limitovaný event, ve kterém se Fall Guys na pět dní propojí s populární plošinovkou Sackboy: A Big Adventure. Na hráče tak čeká celá řada výzev, za jejichž splnění dostanou kostým pleteného rytíře či herní odznáčky. Spolupráce bude probíhat v obou směrech, do Sackboye tedy dorazí v plné parádě růžové fazole a ozvláštní už tak dost pestrou nabídku roztodivných kostýmů. 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru