Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Battlefield 2042 se odkládá, příští měsíc nevyjde

Battlefield 2042 se odkládá, příští měsíc nevyjde

Události
Battlefield 2042 (PC)
Battlefield 2042 (PC)
1 280 Kč 1 549 Kč
Battlefield 2042 (PS5)
Battlefield 2042 (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
Battlefield 2042 (Xbox Series X)
Battlefield 2042 (Xbox Series X)
1 652 Kč 1 999 Kč
autor: Karel Dvořák

Už příští měsíc měl vyjít očekávaný titul Battlefield 2042. Hráči, kteří se na něj těšili, ale budou muset zamáčknout slzu v oku. Studio Electronic Arts v noci ze středy na čtvrtek oficiálně oznámilo, že se avizovaná premiéra nestihne.

V prohlášení na Twitteru zástupci EA uvedli, že „týmy neměly příležitost se dát osobně dohromady, aby pracovaly na dokončení hry“. Jako viníka odložení přímo označují pandemii koronaviru. „Abychom dokázali hru zcela vyladit, potřebujeme více času,“ podotkli.

Původně měl Battlefield 2042 vyjít už 22. října, nyní se premiéra odsunula až na 19. listopadu. Pokud tedy nic nepokazí, měli bychom se novinky dočkat ještě před Vánocemi. Titul, který je možné již nyní předobjednávat, vyjde pro PC a konzole staré i nové generace, tedy Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Battlefield 2042 představuje návrat k ikonickému válečnému stylu série. Musíte se přizpůsobit a překonat s pomocí své jednotky a špičkového arzenálu dynamicky se měnící bojiště. Hráči se podle dostupných informací mohou těšit na sedm rozsáhlých map, a to až pro 128 hráčů. Půjde přitom o epickou bitvu 64 na 64.

Kromě svých soupeřů budou muset hráči překonávat i nástrahy počasí – nebo spíše přírodní katastrofy, nouze nebude o tornáda, zemětřesení či erupci sopky. Vše tedy nasvědčuje tomu, že Battlefield 2042 nabídne opravdu jedinečný zážitek založený na přírodním prostředí. Změny počasí přitom mohou celkový dojem ze hry ještě více umocnit. Mezi lákadla patří také nový systém specialistů, přizpůsobitelné squaty, ale například i robotický pes. Ve výbavě mimochodem nebude chybět ani wingsuit.

Samotný děj hry se bude odehrávat v době globální válečné akce, která propukne mezi USA a Ruskem. Vývojáři navíc slíbili návrat známých režimů Conquest a Breakthrough, novinkou má být režim zvaný Hazard Zone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru