Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bloodborne na PlayStationu 1? Děsivý Yharnam bude moci okusit každý

Bloodborne na PlayStationu 1? Děsivý Yharnam bude moci okusit každý

Události
Bloodborne HITS (PS4)_2039766999
Bloodborne HITS (PS4)
363 Kč 439 Kč
Hrnek PlayStation - Gamepad Retro_789108297
Hrnek PlayStation - Gamepad Retro
Produkt není určen k prodeji.

Bloodborne si pomalu razí cestu na PC, i když Sony v tom tentokrát prsty nemá. Fanoušci prvního PlayStationu se totiž hned zkraje příštího roku chystají uvést demake tohoto děsivého díla.

Bloodborne vyšel v roce 2015 exkluzivně pro PlayStation 4. A i když po tom fanoušci dlouho a hlasitě volali, oficiálního portu na PC se nedočkal. Fandové se proto rozhodli, že vezmou iniciativu do vlastních rukou, už 31. ledna 2022 chtějí vydat demake Bloodborne, který bude možné hrát na PC zadarmo.

 

Už nyní přitom zveřejnili první trailer, který díky upravené grafice vypadá možná ještě děsivěji než v originálu. Retro grafika inspirovaná tituly pro PlayStation 1 totiž působí daleko temnějším a děsivějším dojmem. Nebojíme se dokonce tvrdit, že Yharnam nikdy nevypadal tak děsivěji.

Zkušenější hráči přitom už vědí, že v tomto městě číhá smrt, děsivé příšery a naprosté šílenství doslova na každém kroku. Yharnam je sice město proslulého na poli medicíny, které je cílem spousty poutníků hledajících lék na svou nemoc, ale ve skutečnosti není tak idylické, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že původní hra je dílem tvůrců známých RPG her Demon's Souls, Dark Souls a Dark Souls II. Díky tomu mohli vývojáři čerpat z předešlých zkušeností a vytvořili zbrusu novou akční PRG hru, protkanou nebezpečím, kterou ocení jistě všichni, kdo mají rádi napínavé RPG hry s temnou atmosférou.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru