Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bulánci nakonec vybrali přes sedm milionů korun

Bulánci nakonec vybrali přes sedm milionů korun

Události

Přesně 7 308 770 Kč. To je konečná bilance crowdfundingové kampaně na Startovači, ve které prosili tvůrci ze studia SleepTeam po fanoušcích peníze na vznik druhého dílu slavné české hry Bulánci. Už nyní je tak jasné, že novinka opravdu vznikne, a to i s prémiovým obsahem.

Prakticky od prvního dne bylo jasné, že Bulánci 2.0 budou naprostý hit. Tvůrci totiž původně požadovali na dokončení hry alespoň půl milionu korun. Tato částka ale byla překročena už po pár hodinách, a v dalších dnech se vybraná částka začala počítat na miliony.

Upoutávka na titul Bulánci 2.0

 

„Tak jsme se přehoupli přes nejvyšší vybranou částku v historii Startovače a je to všechno vaše vina,“ pochlubili se již za konci května tvůrci ze studia SleepTeam. Ti v průběhu kampaně přidali také celou řadu prémiového obsahu, který se postupně s dalšími vybranými penězi odemykal.

Už nyní je ale jasné, že Bulánci 2.0 budou obsahovat například fotbalovou minihru, kdy se hráči budou muset „prostřílet k bráně“. Mezi další lákadla má patřit Battle Royale režim, vesmírný level se stavem beztíže, puška pro snipera, crossplatformní multiplayer či editor levelů. Celý výpis slíbených vylepšení je ještě daleko delší.

V podstatě tak nebudou pouze Bulánci pro VR, což byla od samého začátku kampaně nadsázka – krvežíznivé polštáře by totiž do virtuální reality vstoupili pouze v případě, že by bylo vybráno 999 999 999 korun.

„Bulánci 2.0 nebudou jen stará klasika v novém povlečení, ale přineseme i řadu novinek a vylepšení. Vy, kteří jste si oblíbili multiplayer, se máte na co těšit! Čekají na vás týmové přestřelky i dobývací mód, kde bude lítat peří. I milovníci singleplayeru si přijdou na své,“ slíbili tvůrci. Bulánci budou podle nich hratelní téměř na všech platformách. Hráči v Čechách, na Slovensku i ve světě tak budou mít možnost zažít s rodinou či přáteli ty pravé polštářové bitvy v bezpečí svého gauče.

První verze Bulánků

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru