Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Call of Duty: Modern Warfare 2 vyjde prý už příští rok

Call of Duty: Modern Warfare 2 vyjde prý už příští rok

Události
Call of Duty: Vanguard (PS5)_15433994
Call of Duty: Vanguard (PS5)
908 Kč 1 099 Kč
Call of Duty: Vanguard (Xbox Series X)_107142440
Call of Duty: Vanguard (Xbox Series X)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Karel Dvořák

Už v příštím roce bychom se podle nejnovějšího úniku měli dočkat pokračování Modern Warfare. Uvedl to Insider Tom Henderson, následně stejné informace získaly od důvěryhodných zdrojů také servery Eurogamer.net a VGC.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že podzim 2022 bude patřit Call of Duty: Modern Warfare 2. Stát by za ním mělo studio Infinity Ward. Podle Hendersona půjde o přímé pokračování soft rebootu Modern Warfare, které se na pultech obchodů zabydlelo již předloni.

Přestože oficiálního představení bychom se měli dočkat v první polovině příštího roku, již nyní nám leakeři naservírovali dějovou linku. Příběh má být věnován americkým speciálním jednotkám bojujících proti kolumbijskému drogovému kartelu. Hra zatím nese kódové označení Project Cortez – podle plukovníka Felixe Corteze z akčního thrilleru Jasné nebezpečí (Clear and Present Danger) z roku 1994.

Call of Duty: Vanguard hraje letos prim

Ať už se příchod Modern Warfare 2 potvrdí či nikoliv, už letos se dočkáme jiného příběhu ze světa Call of Duty. Konkrétně 5. listopadu vyjde Call of Duty: Vanguard. Hráči očima hrdinů druhé světové války zažijí globální bitvy a osudové události, které je svedly dohromady.

Vanguard, který vyvíjí Sledgehammer Games, obsahuje hluboce podmanivý příběh o vybrané skupině vojáků z různých zemí a různého původu, kteří společně povstávají, aby čelili té nejděsivější světové hrozbě, změnili průběh války a připravili půdu pro to, co dnes známe jako boj speciálních jednotek.

Prostřednictvím pozoruhodné cesty těchto zocelených vojáků hráči prožijí důležité bitvy druhé světové války, kde budou bojovat o vítězství na několika válečných frontách – na východních a západních frontách v Evropě, v Pacifiku a v severní Africe.

Ať už půjde o souboje letounů nad Midwayskými ostrovy, obranu Stalingradu s odstřelovačskou přesností, seskoky nad Francií nebo odrážení postupujících sil v severní Africe, v kampani Call of Duty: Vanguard se hráči ponoří do strhujícího a úchvatného příběhového zážitku založeného na postavách, který bude zahrnovat souboje bezkonkurenčních rozměrů a zároveň bude vyprávět děsivé příběhy o těch, kteří zvrátili průběh války a navždy změnili historii.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru