Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Call of Duty: Modern Warfare II odhaluje operátory i datum vydání

Call of Duty: Modern Warfare II odhaluje operátory i datum vydání

Události
Call of Duty: Vanguard (PS5)_15433994
Call of Duty: Vanguard (PS5)
908 Kč 1 099 Kč
Dárkový set Call of Duty: Modern Warfare (2x hrnek, 2x klíčenka)_426542941
Dárkový set Call of Duty: Modern Warfare (2x hrnek, 2x klíčenka)
Produkt není určen k prodeji.

Ikonické postavy podsérie Modern Warfare se vrátí v novém dílu Call of Duty, který také dostává příslib data vydání na konci letošního října.

Pokud už se nemůžete dočkat na další dobrodružství party, která svou videoherní pouť zahájila již v původním Call of Duty 4: Modern Warafe v roce 2007, máme pro vás dobré zprávy. Na frenetické přestřelky s jihoamerickým drogovým kartelem si nemusíte brát volno. Call of Duty: Modern Warfare II totiž vyjde na státní svátek 28. října 2022. Pokud si chcete rychle zopakovat, jak šel v posledních letech čas se sérií Call of Duty, určitě si na Geek Magazínu přečtěte článek z konce dubna

Staří známí i nové tváře s hispánským nádechem

Na koho se můžeme v Call of Duty: Modern Warfare II těšit? Autoři slibují, že se vrátí ikoničtí veteráni z jednotky Task Force 141, která se poprvé objevila v Call of Duty: Modern Warfare 2 (arabské a římské číslice odlišují obě hry z let 2009 a 2022). Potvrzený lineup "operátorů" zahrnuje legendárního kapitána Johna Price, svůj návrat ale hlásí i Simon "Ghost" Riley, John "Soap" MacTavish a Kyle "Gaz" Garrick. Novou postavou do týmu je plukovník Alejandro Vargas, který je příslušníkem mexických speciálních jednotek. 

Pro představení protagonistů využili autoři velkoformátových plachet na lodích, kontejnerech či prostranstvích v přístavu na Long Beach, což je jedna z centrálních čtvrtí Los Angeles v americké Kalifornii. Na působivé video z dronu, které ukazuje opravdu obří obličeje hlavních hrdinů v reálném industriálním prostředí, se určitě nezapomeňte podívat. 

Zapište si datum a připravte si noktovizory: 28. října 2022 💀

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru