Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Call of Duty: Modern Warfare II se blíží. Podívejte se na nové video ze hry

Call of Duty: Modern Warfare II se blíží. Podívejte se na nové video ze hry

Události
Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox)_685700857
Call of Duty: Modern Warfare 2 (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS5)_1575526959
Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS4)_1888078573
Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS4)
1 436 Kč 1 738 Kč

Také netrpělivě škrtáte prázdná okénka v kalendáři, které zbývají do premiéry Call of Duty: Modern Warfare II? Zkrátit si čas můžete nejnovějším gameplay trailerem, které Activision zveřejnil.

To nejdůležitější hned na úvod – 28. října si vezměte dovolenou, vypište omluvenky do škol, zamkněte ostatní obyvatele vaší ubikace v koupelně a zkrátka se nenechte ničím rušit, a to ideálně i během nadcházejícího víkendu. Poslední říjnový pátek totiž vychází očekávaný titul Call of Duty: Modern Warfare II.

Navnadit se nás tvůrci na premiéru snaží i novým gameplay trailerem, který nám servíruje hlavní hrdiny očekávané akce. Těšit se můžete na návrat ikonického velitele týmu, kapitána Johna Price, neohroženého Johna „Soapa“ MacTavishe, ostříleného seržanta Kylea „Gaze“ Garricka i samotného osamělého vlka, oblíbeného Simona „Ghosta“ Rileyho. Zkrátka legendární tým Task Force 141.  

Na co se těšit?

Přímé pokračování hitu Modern Warfare z roku 2019 slibuje našlapanou kampaň. Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele.

Obléhat protivníky přitom budete i pod vodou, pronikat budete do silně opevněných nepřátelských základen, nezbytná bude také infiltrace nepřátelských průlivů, abyste mohli osvobodit tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.

Tvůrci slibují i „hratelnost nové generace“. A podle dosavadních ukázek bude realističnost zvuků, ale i nasvícení scén a celková grafika posunuta zase o stupínek výše. Modern Warfare II bude obsahovat přepracovaný pokročilý systém umělé inteligence, vylepšené vykreslování a fotogrammetrickou technologii, nový systém Gunsmith umožňující větší možnosti úprav, a řadu dalších inovací hratelnosti a grafiky, které tuto značku posunou do nových výšin. Budoucnost této značky je plná průkopnických inovací a definuje základy hratelnosti nové generace.

Herních pecek vychází v říjnu hned několik. Podívejte se na našich pět geekovských tipů!

mw2-campaign.jpg
mw2-multiplayer.jpg
mw2-seasonal.jpg

Ukázky z Call of Duty: Modern Warfare II

Těšit se můžete i na boje uprostřed moře

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru