Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Čekání je u konce. Zaklínač 3 míří na obrazovky

Čekání je u konce. Zaklínač 3 míří na obrazovky

Události
Zápisník The Witcher - Don't Touch Roach, pevná vazba, koženkový obal_1221498446
Zápisník The Witcher - Don't Touch Roach, pevná vazba, koženkový obal
128 Kč 155 Kč
Figurka The Witcher - Geralt Manticore_817789286
Figurka The Witcher - Geralt Manticore
991 Kč 1 199 Kč
Oshee Witcher Energy Elixir Swallow, energetický, mango/chilli, 500ml_1813407453
Oshee Witcher Energy Elixir Swallow, energetický, mango/chilli, 500ml
34 Kč 39 Kč
The Witcher: Icons, XL_302271307
The Witcher: Icons, XL
412 Kč 499 Kč
Komiks Zaklínač: Prokletí vran, 3.díl_2099501693
Komiks Zaklínač: Prokletí vran, 3.díl
226 Kč 249 Kč

Den, na který čekali všichni fanoušci díla polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, je konečně tady! Na Netflixu vychází třetí řada Zaklínače (The Witcher). Jak dopadne, se ale fanoušci hned tak nedozvědí.

Na Netflixu jsme zvyklí, že jsou hned v první den publikovány všechny díly nové série najednou. A je úplně jedno, o jakém seriálu se bavíme. Bylo to tak i u první série Zaklínače, která si odbyla premiéru už v roce 2019 a stal se z ní naprostý hit.

V případě troky to ale bude jinak. Ve čtvrtek 29. června nám Netflix naservíruje totiž pouze první polovinu dílů, na další várku budete muset čekat až do 27. července. Je tedy zřejmé, že nebudeme moci zhltnout celou sérii za jeden, dva večery. Na rozuzlení této série si minimálně měsíc počkáme. Zamáčkněte slzu v oku, alespoň se máme na co těšit i o prázdniny.

Nejnovější trailer k seriálu Zaklínač (3. řada)

Očekávání jsou obrovská

Zatímco jednička byla hitem, dvojka rozdělila fanoušky na dva nesmiřitelné tábory. Bělovlasý lovec nestvůr se v této sérii příliš knižní předlohy nedržel, což ortodoxní fanoušci nesli velmi nelibě. A i když Henry Cavill jakožto hlavní představitel nepodal vůbec špatný výkon, hodnocení fanoušků na nejrůznějších filmových serverech a koneckonců i kritiky kulturních novinářů nebyly ve srovnání s první sezónou vůbec lichotivé.

Tvůrci toho bravurně využili a nespokojené fanoušky začali rovnou lákat na sezónu s číslovkou tři. „Cítím, že první a druhá sezóna připravovaly půdu pro vše velké, co se stane dále,“ prohlásila už dříve producentka Lauren Schmidt Hissrich pro server TechRadar.

Zda se její slova potvrdí, se ukáže právě nyní…

Poznejte zaklínače

Zaklínač: Průvodce pro začátečníky

Nová tvář Zaklínače

Jedním z důvodů, proč se hodnocení druhé série zhoršilo, bude patrně souviset i s výměnou hlavní postavy. Henry Cavill, který nám na obrazovkách dělal radost dříve jako Superman, zkrátka jako Geralt z Rivie končí, od čtvrté sezóny si fanoušci budou muset zvykat na nového hlavního hrdinu.

„Cesta, po které jsem kráčel jako Geralt z Rivie, byla plná nestvůr a dobrodružství, ale s koncem třetí řady bohužel odkládám svůj zaklínačský medailon,“ oznámil světu své rozhodnutí Cavill. Proč se tak stalo, můžeme jen spekulovat. Zahraniční média ale vcelku svorně tvrdí, že toto rozhodnutí souvisí s hercovým návratem právě k filmům ze světa DC Comics.

„Oděv Bílého vlka za mne převezme fantastický Liam Hemsworth,“ prohlásil Cavill. Liam je mladším bratrem Chrise Hemswortha, který se vryl divákům pod kůži především jako Thor z filmové série Marvel Cinematic Universe. Liam má nicméně také bohaté zkušenosti, zahrál si ve filmové sérii Hunger Games či ve filmu Expendables: Postradatelní 2.

Útěchou budiž alespoň fakt, že Hemsworth bude rozhodně hrát i v pětce. Plány na ní totiž již potvrdila ředitelka castingu Sophie Holland pro server Deadline. Přesněji uvedla, že „práce na čtvrté řadě s novým hlavním hrdinou jsou v plném proudu a že po krátké pauze rovnou začne natáčení páté řady“.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Henry Cavill jako Superman

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Liam Hemsworth

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chris Hemsworth jako Thor

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru