Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Černobyl se otevře Čechům. S.T.A.L.K.E.R. 2 dorazí s lokalizací

Černobyl se otevře Čechům. S.T.A.L.K.E.R. 2 dorazí s lokalizací

Události
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl (PC)_1246052794
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl (PC)
1 239 Kč 1 499 Kč
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl - Limited Edition (Xbox Series X)_836056165
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl - Limited Edition (Xbox Series X)
Produkt není určen k prodeji.
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl - Collectors Edition (Xbox Series X)_17201661
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl - Collectors Edition (Xbox Series X)
Produkt není určen k prodeji.

Také se nemůžete dočkat, až vyjde S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl? Distributor Comgad se nyní pochlubil, že tato akční hra přijde příští rok v dubnu rovnou s českou lokalizací formou titulků.

České titulky přitom budou k dispozici pro všechny platformy, pro které se bude S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl nabízet. Kromě PC verze je řeč také o variantě pro konzole Xbox Series X|S. Premiéra je naplánována na 28. 4. 2022, a to včetně limitované a sběratelské edice, obě nabídnou proti té standardní prémiový obsah navíc. Od prvního dne bude titul mimochodem dostupný také v rámci předplatného Xbox Game Pass.

 

Jak už samotný název napovídá, v titulu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl budete moci prozkoumat rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu. Nebude to ale příliš poklidný výlet, neboť na vás bud ečekat horda nepřítel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět v radioaktivní Zóně o rozloze 64 km², kde najdete širokou škálu prostředí, jež odhalují postapokalyptickou atmosféru z různých úhlů.

Seznamte se s členy různých frakcí a rozhodněte se, kteří si zaslouží vaše přátelství a kteří kus olova mezi oči. Zapojte se do intenzivních přestřelek s rozmanitými nepřáteli, kteří se vás snaží přechytračit pomocí různých taktik. K dispozici máte více než 30 druhů zbraní a mnoho modifikací, díky kterým můžete vytvořit stovky kombinací zbraní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Připravte se na střet s děsivými zmutovanými tvory, kteří se vás pokusí zmasakrovat podle různých modelů chování. Každý mutant se může objevit v rámci různých poddruhů, takže jejich chování je zcela předvídatelné. Skutečně extrémní nebezpečí představují regiony s doupaty četných mutantů, kteří loví ve velkých skupinách.

Ty nejcennější artefakty a tajemství Zóny jsou ukryté na těch nejnebezpečnějších místech. Dávejte pozor na nebezpečné anomálie a jedinečné ničivé super anomálie, zatímco budete hledat velmi cenné artefakty rozmístěné po celé Zóně. Odvážíte se odhalit tajemství Zóny, které si už vyžádalo tolik životů?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Dobré zprávy

Senzace! Ještě aby byla karty k dispozici...

@Imartal: Přesně, ale na kvalitní hraní by to chtělo aspoň 3080. Tahle hra si zaslouží vše na high, ale asi to bude mazec na HW.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru