Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
CES 2016: 22 hodin v letadle a týden bez spánku. Největší počítačový veletrh startuje Události

CES 2016: 22 hodin v letadle a týden bez spánku. Největší počítačový veletrh startuje

Stejně jako desítky tisíc dalších novinářů z celého světa i my jsme dorazili během právě skončeného víkendu do Las Vegas v Nevadě. Koná se zde největší veletrh spotřební a výpočetní techniky na světě – CES 2016. 

Cesta přes velkou louži není žádný med. Z Prahy až na západní pobřeží USA jsme celkem třemi spoji letěli dohromady něco málo přes 22 hodin, započítáno samozřejmě i s čekáním na další lety. To nejtěžší nás ale teprve čeká…

Tentokrát ale není řeč o bolehlavu z prohraných peněz, které většina návštěvníků tohoto města kasin a zábavy nahází do herních automatů. Jsme tu, abychom vám z první ruky mohli přinést ty nejzajímavější novinky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tady naše týdenní cesta za technickými novinkami započala…

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

…a sem jsme po 22 hodinách v letadlech dorazili – hotel Bellagio bude v Las Vegas naším útočištěm.

 

Na jeden týden se totiž Las Vegas v Nevadě promění na centrum světa moderní elektroniky. CES je totiž jedním z nejprestižnějších veletrhů svého druhu, na kterém se pravidelně výrobci chlubí těmi nejmodernějšími vynálezy a produkty, které v nadcházejících 12 měsících budou lákat zákazníky po celé planetě. Týden bez spánku začíná! 

Akce se koná hned na několika místech najednou. První tiskovky vypuknou již tradičně v hotelu Mandalay Bay v noci z pondělí na úterý našeho času. CES je tak obrovský, že na všechny tiskovky nemá šanci se dostat prakticky nikdo – v jeden okamžik jich probíhá hned několik najednou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

První tiskovky se budou konat tradičně v hotelu Mandalay Bay.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samotný veletrh pak odstartuje ve středu v Las Vegas Convention Center.

 

To nejzajímavější si ale všichni budou moci osahat až ve středu. Otevřou se totiž brány Las Vegas Convention Center, které samo o sobě zabírá velikost jednoho bloku. Je dokonce větší než většina hotelů i s obrovskými kasiny v Las Vegas.

Veletrh CES 2016 se pro širokou veřejnost koná od středy 6. ledna do soboty 9. ledna. Jaké novinky se očekávají, jsme informovali už v jednom z dřívějších článků. Chcete se jako jedni z prvních dozvědět o všech důležitých novinkách přímo z místa dění? Nezapomeňte sledovat CZC.cz, kde budeme každý den informovat o těch nejdůležitějších událostech.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru