Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
CES 2020: Robotický tank pro malé a velké. Kdo se mu postaví? Události
DJI RoboMaster S1  + 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
DJI RoboMaster S1
12 058 Kč 14 590 Kč

CES 2020: Robotický tank pro malé a velké. Kdo se mu postaví?

autor: Petr Kirs
Robotický tank RoboMaster S1 od společnosti DJI si premiéru odbyl již loni, na veletrhu CES přesto budil zaslouženou pozornost. Podívali jsme se na to, co mohou případní zájemci od této sofistikované robotické hračky čekat.

DJI RoboMaster S1 je podle výrobce vzdělávací robot, který má posunout analytické myšlení studentů zábavnou formou na novou úroveň. Poskytuje jim totiž podrobné pochopení vědy, matematiky, fyziky, programování, a mnohem více díky bez nadsázky návykovým režimům ovládání a inteligentním vlastnostem.

DJI RoboMaster S1 v akci

 

Tento stroj obsahuje 46 programovatelných komponent, 6 programovatelných modulů umělé inteligence, HD kameru s nízkou odezvou pro pohled z první osoby, všesměrový pohon 4 kol, inteligentní vnímavé pancéřování a v neposlední řadě množství soutěžních režimů. Svého majitele naučí programovat v jazycích Scratch a Python.

Použitím vizuálních značek pro vytvoření semaforů a jiných překážek, mohou uživatelé napsat vlastní programy, které umožňují S1 autonomně jezdit a plnit komplexní úkoly. Prozkoumejte matematické principy, které zahrnují ovládání robotů a mechaniku pohybu, díky šesti modulům umělé inteligence. Podrobně porozumějte umělé inteligenci, zatímco se zdokonalujete v těchto, a mnoho dalších dovednostech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dílů je v této robotické stavebnici více než dost

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Takto vypadá ovládací software v praxi

 

Pokročilejší uživatelé mohou vytvořit vlastní bojiště a využít několik soutěžních módů. Soutěžte s protivníky na vlastních tratích. Díky rozpoznávání vizuálních značek odemykejte speciální schopnosti jako extrémní rychlost, nebo taste proti soupeřům zbraně jako závrať, které vám pomohou získat náskok a vyhrát závod.

Zajímavý je také režim Všichni proti všem, ve kterém zůstává pouze nejsilnější. Přemozte soupeře díky vlastním schopnostem v tomto souboji, umožněném unikátním rozhodčím systémem a inteligentním vnímavém pancéřování S1. V každé soutěži má moudrost stejnou váhu jako síla. S1 umožňuje uživatelům použít školní znalosti programování pro vytvoření unikátních funkcí, které nejen porazí soupeře, ale i překvapí diváky. Díky novému výukovému konceptu S1 napomáhá uživatelům radovat se z výuky novými a zábavnými metodami.

RoboMaster S1 spojuje reálný svět s digitálním, a přivádí abstraktní teorie k životu díky praktickým úkonům. Kdyby byla cenovka tohoto stroje ještě alespoň o pár tisíc příznivější, neměl by vůbec žádnou chybu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

DJI RoboMaster S1

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

DJI RoboMaster S1

Názory ostatních Geeků (2)

mejvald1 MEJ

BOATBOT

mejvald1 15. 1. 2020 13:21

BOAT BOD BOT tyhle afery kazdeho jenom otravují já bych všechny ty internety zakázala. Věra pohlová Důchodkyně

{cat,without owner,cute} {CA
{cat,without owner,cute} 18. 1. 2020 11:11

@mejvald1: Je to zábava pro mladé děti ale chápu že to někomu vadí.Přeji krásný den

Máš něco na srdci?

nahoru