Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chystá se filmová adaptace Days Gone

Chystá se filmová adaptace Days Gone

Události
Days Gone (PS4)_900856714
Days Gone (PS4)
412 Kč 499 Kč
Samsung QE50Q60A - 127cm_429827863
Samsung QE50Q60A - 127cm
Produkt není určen k prodeji.
Sencor SLE 40F17TCS - 100cm_1099791873
Sencor SLE 40F17TCS - 100cm
Produkt není určen k prodeji.

Server Deadline se pochlubil, že se mu jako prvnímu podařilo získat informace o další filmové adaptaci hry, která ještě nedávno byla exkluzivitou ze světa Playstationu. Řeč je o survival akci Days Gone.

Práce na chystaném filmu má pod palcem údajně filmová divize PlayStation Productions. Scénáře by se měl ujmout Sheldon Turner, takže se máme rozhodně na co těšit. Tento chlapík má totiž na kontě i řadu dalších filmových pecek – Trestná lavice, Lítám v tom nebo X-Men: První třída.

Deadline uvádí, že se hlavní role ujme skotský herec Sam Heughan, který se proslavil především rolí Jamieho Frasera v televizním seriálu Cizinka. Turner se údajně nechal slyšet, že půjde o „moderní western a zároveň o milostný dopis motorkářským filmům“.

Na informace o premiéře a další detaily si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Trailer ke hře Days Gone

O hře Days Gone

Days Gone se odehrává na sopečném a zničeném americkém severozápadě, kde na vás čeká svět plný zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. Probojujte se zpustošenou krajinou a hledejte zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

Lesy a louky, zasněžené pláně i lávová pole... severozápad Ameriky je krásný i smrtící. Prozkoumejte řadu pohoří, jeskyň, dolů a malých venkovských městeček poznamenaných miliony let vulkanické činnosti.

Budete-li chtít přežít navzdory krutým gangům a hordám freakerů potulujícím se krajem, budete muset plně využívat různé vlastní pasti, zbraně a vylepšovat i své schopnosti. A nezapomeňte na svou tuláckou motorku, v rozlehlé krajině je to nedocenitelný nástroj.

Naskočte na Deaconovu spolehlivou motorku a vydejte se na průzkum dynamického světa, který výrazně ovlivňuje počasí, střídání dne a noci i vyvíjející se freakeři, kteří se přizpůsobují svému prostředí – a lidem v něm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ze hry Days Gone

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru