Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chystá se remaster The Last of Us Part II. Jen 3 roky od původního vydání

Chystá se remaster The Last of Us Part II. Jen 3 roky od původního vydání

Události
The Last of Us: Part II (PS4)_1317806994
The Last of Us: Part II (PS4)
826 Kč 999 Kč
PlayStation 5 + DualSense_1572616970
PlayStation 5 + DualSense
12 223 Kč 14 790 Kč

Jedna z nejoceňovanějších her minulé generace konzolí se chystá ve vylepšeném kabátku pro konzoli PlayStation 5. Fanoušci však příliš nadšení nejsou.

Nenechte se mýlit, druhý díl The Last of Us je stále skvělá hra s neuvěřitelnou atmosférou a příběhem plným zvratů, které jistě autorům povedené seriálové adaptace přidělají nejednu vrásku na čele. Ovšem právě proto nedává úplně smysl ji remasterovat pouhopouhých tři a půl roku od chvíle, kdy se na trhu objevila poprvé. O multiplayerovém pokračování s podtitulem Factions nebo plnohodnotném třetím dílu naopak bohužel žádné informace nemáme, a je nepravděpodobné, že by se na tom brzy něco mělo změnit.

Nejde o úplně stejnou hru

Ano, hráči se mohou těšit na některé zajímavé novinky. Například zcela nový mód zvaný No Return, který by měl nabídnout roguelike survival hratelnost s prvky náhodného generování, kdy se nepřátelé budou hrnout doslova ze všech stran a vaším úkolem bude přežít co nejdéle. Vybrat si budete moci ze široké plejády dostupných hrdinů, přičemž každý by měl umožňovat odlišný herní styl.

Pak jsou tu spíše bonusy ve formě obsahu pro opravdové fanoušky, kteří si chtějí užít trošku nostalgie. Patří mezi ně nový Guitar Free Play mód, ve kterém si budete moci zabrnkat na kytaru, jak dlouho budete chtít, nebo možnost nahlédnout za oponu vývoje v nedokončených úrovních Lost Levels. Kampaň bude také možné spustit s audio komentářem od tvůrců a herců, kteří se na hře podíleli.

Připravte si deset babek

Pakliže stojíte o nový content a mírné grafické vylepšení pro konzoli PlayStation 5, podporu adaptivních triggerů na ovladači DualSense nebo rychlejšího načítání z SSD, vyjde vás upgrade na snesitelných deset dolarů, euro či ekvivalent v domácí měně (cca 250 Kč). Na vybraných trzích vyjde The Last of Us Part II Remastered i v klasické krabicové edici pro PS5. Tak snad už je to opravdu poslední remaster a nedočkáme se situace jako u prvního dílu, který se postupně podíval hned na tři generace konzolí za sebou…

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (5)

TLOUPII

Docela se divím že je tento článek napsaný jako negativní. Přece remaster prvního dílu vyšel hned po roce od vydání originálu. Upřímně jsem si myslel že remaster Part II vyjde hned poté co vydali PS5. To že vychází až po skoro 4 letech od vydání je pro mě překvapující a myslím že nejsem jediný.

@Mr.Alonso: Spíš mě zaráží, že hra nevyjde na PC

Steelbook

Dobrý den. Budete mít v nabídce steelbook?

Remastered

Proč ne prodávat jednu hru 2-3 krát.
Obvykle v remastered mění se jenom grafika.
Tak proč ne dělají všechny jako CD projekt red s Zaklínačem 3?
Proč stejná hra kterou udělají lepší grafiku musí stát jako zcela nová hra?

Proč?

Stejně to bude stejný woke hypercorrect koncentrovaně nudný sh*t jen v nové grafice.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru