Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dánové přenesli Diablo do skutečného světa. Tohle prý budeme nosit

Dánové přenesli Diablo do skutečného světa. Tohle prý budeme nosit

Události
Diablo IV (Xbox)_897423185
Diablo IV (Xbox)
826 Kč 999 Kč
Kniha The Art of Diablo_2025532204
Kniha The Art of Diablo
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Diablo - Diablo's Head (M)_1798003355
Tričko Diablo - Diablo's Head (M)
Produkt není určen k prodeji.

Dánský módní dům Han Kjøbenhavn během uplynulého víkendu na milánském týdnu módy odhalil novou kolekci inspirovanou videoherním hitem Diablo. A byla to opravdu nezvyklá podívaná…  

Ještě než si fotky v galerii níže prohlídnete, sluší se zdůraznit, že tato kolekce by se měla během léta skutečně začít prodávat. Půjde o kolekci „Chthonic Penumbra“, která je určena pro podzim a zimu 2023. Zapomeňte ale na trička a mikiny s kapucemi, které mají na sobě vytištěná loga přímo ze hry. U nově odhalené kolekce nabrala inspirace úplně jiný rozměr.

Jak upozornil server Polygon, řada zahrnuje výrazné módní kousky složené z umělé kožešiny, veganské kůže a peří v šedých a černých odstínech. Některé kousky naopak doslova září v krvavě červených provedeních, doplněné jsou perlami a chromovými akcenty. Han Kjøbenhavn při představení kolekce uvedl, že je inspirovaná především frází „peklo jako krásné místo“.

01.jpg
02.jpg
03.jpg

Ukázka z nové kolekce Chthonic Penumbra

Pumu nahradil Blizzard

Sluší se připomenout že během poslední dekády spolupracoval dánský módní dům s celou řadou dalších známých značek, pomáhal s produkty například Pumě. „Normálně by naše módní značka dělala spolupráce na teniskách a podobně, ale... Chtěli jsme se podívat na nové možnosti s novými partnery, kde jde více o emocionální DNA a spojení mezi značkami než o produkt,“ prohlásil ředitel módního domu Jannik Wikkelsø Davidsen.

A je pravdou, že stejný rukopis s děsivým světem Diabla byl u této značky patrný již v minulosti. Na videu níže si můžete pohlédnout kolekci, kterou dům představil loni v září, určená je pro letošní léto. Jde o přinejmenším depresivní podívanou, kterou si naplno vychutnáte jen se zapnutými reproduktory – stylově byl zvolen totiž i hudební doprovod.

Pokud vysloven netoužíte po extrémně extravagantní kolekci, kterou si však do kanceláře ani školy patrně nevezmete, doporučujeme podívat se na herní oblečení u CZC.cz.

Hra Diablo IV mimochodem vychází již 6. června! 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru