Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Deadpool 3 vrátí na obrazovky Wolverina

Deadpool 3 vrátí na obrazovky Wolverina

Události
Figurka Cable Guy - Wolverine_1079786214
Figurka Cable Guy - Wolverine
Produkt není určen k prodeji.
Komiks Wolverine: Zrození (Legendy Marvel)_887539736
Komiks Wolverine: Zrození (Legendy Marvel)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! X-Men 20th Anniversary - Wolverine in Jacket_688071152
Figurka Funko POP! X-Men 20th Anniversary - Wolverine in Jacket
Produkt není určen k prodeji.

Tohle je jedno z největších komiksových překvapení roku. Kdo si myslel, že Hugh Jackman už definitivně skončil s X-Meny a že už nikdy nebude hrát Wolverina, byl na omylu. Na obrazovky jej vrátí Deadpool.

S Wolverinem jsme se rozloučili už v roce 2017, kdy ve výborném filmu Logan položil svůj život při obraně mutantských dětí. Popravdě celý komiksový svět si tehdy myslel, že Hugh Jackman se ke své životní roli už nikdy nevrátí, jak koneckonců sám prohlásil podobně jako Patrick Stewart o roli Charlese Xaviera.

Premiéra příští rok

Člověk míní, život mění. Po letech mutantského odpočinku se evidentně ale Jackmanovi rozleželo jeho rozhodnutí v hlavě. Slavný hollywoodský herec tak společně s Ryanem Reynoldsem tento týden oznámili, že se Jackman objeví znovu jako Wolverin v chystaném snímku Deadpool 3. Ten má premiéru naplánovanou na 6. září 2024.

Informace nám přitom oba herci dávkují a fanoušky pěkně napínají. Jako první se tak objevila pouze zpráva na Twitteru, kde Reynolds v samém závěru zmíní, že se s Wolverinem v trojce počítá. Až posléze jsme se dočkali dalšího videa, kde už oba herci sedí vedle sebe a poodkrývají fanouškům, o čem vlastně trojka bude.

Hugh Jackman a Hugh Jackman

Nekorektní humor

Ubezpečili nás, že Deadpool 3 bude plný nekorektního humoru, který je tomuto superhrdinovi vlastní. Koneckonců na scénář filmu dohlíží už od loňského roku sám Reynolds. Ten je zárukou toho, že trojka ani pod taktovkou studia Disney nebude uhlazeným komiksem pro mladistvé, ale místo toho salvou smíchu zacílenou na starší publikum.

Pod scénářem jsou mimochodem podepsány Wendy Molyneux a Lizzy Molyneux-Loeglin. Režie by se měl ujmout Shawn Levy, který stojí i za snímky Projekt Adam či Free Guy. Je tedy zřejmé, že k Reynoldsovi má tento filmař blízko a že jsou společně schopni vytvořit dechberoucí díla.

A jak do toho všeho zapadá Wolverin? To se budeme muset nechat překvapit…

Trailer k filmu Deadpool 2 z roku 2018

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru