Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Death Stranding 2, nebo Diablo IV? 10 nejlepších trailerů z The Game Awards

Death Stranding 2, nebo Diablo IV? 10 nejlepších trailerů z The Game Awards

Události
PlayStation 5 + FIFA 23_1629600922
PlayStation 5 + FIFA 23
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
10 653 Kč 12 890 Kč
CZC.Gaming Knight GC149, herní PC_298485897
CZC.Gaming Knight GC149, herní PC
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series X, 1TB, černá + Forza Horizon 5_583871651
Xbox Series X, 1TB, černá + Forza Horizon 5
Produkt není určen k prodeji.

V noci ze čtvrtka na pátek se světu představily pecky jako Death Stranding 2, Star Wars Jedi Survivor, Dune Awakening nebo Final Fantasy XVI.

Pro české hráče bylo pomyslným vrcholem večera oznámení titulu Crime Boss, z celosvětové perspektivy si největší ovace vysloužil pravděpodobně japonský tvůrce Hideo Kodžima, který je stejně legendární jako kontroverzní. Oznámení jeho nové hry bylo na spadnutí a my jsme se dozvěděli, že nejde o nic jiného než Death Stranding 2. Celkově bylo předávání videoherních Oscarů (výsledky zde) nabité desítkami zajímavých trailerů. My jsme pro vás vybrali 10 zásadních, které zkrátka nemůžete minout, abyste si v roce 2023 nepřipadali jako zmatený John Travolta ve světoznámém gifu. 

Death Stranding 2

Kodžima v pokračování výrazně navazuje na původní Death Stranding. Zajímavostí je, že v řadě oficiálních materiálů je hra uváděna pouze jako "DS2".

Diablo IV

Nový díl legendárního Diabla konečně dostal konkrétní datum vydání. Nedávné spekulace se naplno potvrdily, ono datum je totiž překvapivě blízko: 6. června 2023.

Horizon Forbidden West: Burning Shores

S příběhovým rozšířením pro nový Horizon jsme tak nějak počítali. Aby bylo možné naplnit kreativní ambici tvůrců, vyjde Burning Shores pouze na PlayStation 5. Aloy se tentokrát podívá do Los Angeles, a to včetně Hollywoodu.

Star Wars Jedi: Survivor

Pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order je dalším titulem, jehož přítomnost na letošních The Game Awards byla v podstatě jistá. Poslední exkluzivní Star Wars hra od EA vychází už 15. března 2023.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Vývojáři z polského studia CD Projekt RED se nevzdávají. Cyberpunk 2077 dostane po dvou letech od vydání první velké příběhové rozšíření Phantom Liberty.

Dune Awakening

Nesmírně zajímavě vypadá i masivně multiplayerová adaptace Duny Franka Herberta. Vzhledem k zasazení do nehostinné pouště Arrakisu se dočkáme i silných survival prvků.

Armored Core VI: Fires of Rubicon

Hra s poněkud krkolomným názvem není ničím jiným než dalším titulem od FromSoftware, autorů letošní Game of the Year, tedy Elden Ring.

Judas

Svou novou hru představil i Ken Levine, autor populární série Bioshock. A nelze jí upřít jisté… podobnosti. Designově jde opět o velmi originální záležitost, na kterou se vyplatí těšit.

Crash Team Rumble

Legendární vačnatec se vrací. Po remasterované trilogii, závodním spinoffu a plnohodnotném čtvrtém dílu na nás tentokrát čeká týmová bojovka se všemi postavami z bandikutího univerza.

Final Fantasy XVI

Jedním z úplně posledních představených trailerů byl ten na nový díl japonské science fantasy. Šestnácka dorazí někdy v roce 2023.

Kdo se nevešel, ale zaslouží si svou zmínku?

Videoherní vkus je samozřejmě vysoce subjektivní záležitost, takže je možné, že jste v našem výběru svého favorita nenašli. Ve zkratce si vás ale dovolíme navést na další zajímavé hry, které skončily těsně "pod čarou" a vaši příležitost si určitě zaslouží. Patří mezi ně Baldur's Gate 3, dark fantasy RPG The Lords of the Fallen, mlátička Tekken 8, nádherná logická hra Viewfinder, prequel Bayonetta Origins nebo asijské MMO Blue Protocol. Jaká hra zaujala na letošních The Game Awars právě vás? Napište nám do komentářů. 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru