Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fazolky, kterým ladili zvuk experti z AKG. Přivítejte špunty Galaxy Buds Live

Fazolky, kterým ladili zvuk experti z AKG. Přivítejte špunty Galaxy Buds Live

Události
Samsung Galaxy Buds Live, bronzová_1046976117
Samsung Galaxy Buds Live, bronzová
Produkt není určen k prodeji.
Samsung Galaxy Buds Live, bílá_1538937870
Samsung Galaxy Buds Live, bílá
Produkt není určen k prodeji.
Samsung Galaxy Buds Live, černá_1034858688
Samsung Galaxy Buds Live, černá
2 808 Kč 3 398 Kč

True wireless sluchátka od Samsungu se změnila k nepoznání. Jihokorejský elektronický gigant představil novou generaci svých bezdrátových špuntů zvaných Galaxy Buds Live, které vypadají jako fazolky. A z toho plyne hned několik předností.

Unikátní design sluchátek Galaxy Buds Live by se měl pozitivně podepsat především na jejich ergonomii. Zástupci společnosti Samsung během oficiální premiéry zdůraznili, že sluchátka jsou dělaná tak, aby perfektně padla do lidských uší a pohodlně se nosila klidně i celý den. Na reálné testy si budeme muset sice ještě nějakou dobu počkat, faktem nicméně je, že sluchátka mají skutečně zcela odlišný design než loňský model Galaxy Buds+.

Vnější strana sluchátek Galaxy Buds Live funguje jako dotykový ovladač. Kliknutím je tak například možné pozastavit nebo spustit přehrávání. Podobných gest je k dispozici ještě více, neboť sluchátka zvládají také dvojité a trojité poklepání, stejně jako dlouhé a extra dlouhé držení (1s a 3s). Nechybí ani možnost ovládání hlasem prostřednictvím virtuální asistentky Bixby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Galaxy Buds Live

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Galaxy Buds Live

 

Aktivní potlačení šumu

Nová sluchátka využívají systém tří adaptivních mikrofonů, který zajistí, že budete slyšet i přes rušivé zvuky. Vnitřní mikrofon spolupracuje se dvěma vnějšími na blokování okolních zvuků během hovoru. Nově přibyla také podpora funkce aktivního potlačení šumu ANC, což je rozhodně jedna z největších předností.

Uvnitř sluchátek se nachází 12mm reproduktor, jehož zvuk ladili experti z AKG. Nejen během sportovních aktivit potěší zvýšená odolnost proti vodě a potu IPX2. Sluchátka mají akumulátor 60 mAh, dobíjecí pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení a nabízí kapacitu 472 mAh. Dohromady je tak s opakovaným nabíjením výdrž až 29 hodin, na jedno nabití až 8 hodin, což je nadprůměrná hodnota.

Prodej Galaxy Buds Live odstartuje v ČR 21. srpna, předobjednat tyto bezdrátová sluchátka je možné ve třech barevných provedeních. Kompletní přehled novinek od Samsungu naleznete zde.

Předobjednat Galaxy Buds Live

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Galaxy Buds Live

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

ANC

Jen upozorňuji, že sluchátka mají jen open ANC, takže potlačují zvuky na nižších frekvencích.“Vypne“ vám to tedy třeba zvuk metra, autobusu atd., ale mluvu a hlášení dál uslyšíte. Pokud byste si tedy tyto sluchátka chtěli koupit jen kvůli ANC, tak tyhle nejsou úplně ideální. :)

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru