Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fenomén Papírový dům se v prosinci vrátí na obrazovky

Fenomén Papírový dům se v prosinci vrátí na obrazovky

Události
Hrnek La Casa de Papel - Mask 3D, 350 ml_1624634198
Hrnek La Casa de Papel - Mask 3D, 350 ml
Produkt není určen k prodeji.
Plyšák Money Heist - Heist Costume_1318834772
Plyšák Money Heist - Heist Costume
412 Kč 499 Kč

Nový trailer na prequel jedné z nejpopulárnějších show ze streamovací platformy Netflix láká na návrat řady oblíbených postav, které si diváci dobře pamatují.

Oficiální konec seriálu La Casa de Papel (Papírový dům) v podobě 5. řady v roce 2021 znamenal závěr jedné éry, ovšem nikoliv definitivní konec. Produkční tým se rozhodl vytěžit velmi oblíbenou postavu Berlína prostřednictvím zcela nového seriálu, který chronologicky předchází událostem Papírového domu.

To koneckonců není tak úplně překvapení, neboť Andrés de Fonollosa alias Berlín, kterého ztvárnil charismatický herec Pedro Alonso, zemřel již na konci druhé řady Papírového domu. Scenáristé mimochodem později uvedli, že kdyby věděli, že seriál získá finance na natočení další řady, Berlína by tak rychle nezabili. Fanoušci si jeho návrat na obrazovky ale přeci jen vydupali, a tak se v dalších třech sezónách objevoval alespoň ve formě flashbacků a dozvěděli jsme se řadu informací i o jeho rodině.

Vítáme staré známé

V seriálu Berlín, který bude platforma Netflix streamovat od 29. prosince 2023, dostane Andrés svůj zcela nový příběh a také partičku energických kumpánů. Společně se pokusí vykrást luxusní pařížský aukční dům, ve kterém se nacházejí šperky za 44 milionů eur. Jenže nebyl by to Berlín, aby se po cestě dost nešikovně nezamiloval…

Zveřejněný trailer navíc ukázal, že se můžeme těšit na to, že francouzským vyšetřovatelům přijedou na pomoc hned dvě zvučné posily ze Španělska: Raquel Murillová (alias Lisabon) a Alicia Sierrová. Není ani zdaleka vyloučeno, že se osudy Berlínovy partičky časem zkříží i s dalšími starými známými z Papírového domu. Je krajně nepravděpodobné, že by si o husarském kousku v Paříži nemyslel nic třeba Berlínův bratr alias legendární Profesor. Těšíte se na nový seriál z univerza Papírový dům? Dejte nám vědět do komentářů!

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Komedie

Jeden z těch seriálů, ze kterých vás fyzicky bolí hlava, když se je snažíte sledovat. Vedle toho běžel německý Dark, to bylo jiné kafčo.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru