Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fortnite dostal stejnou vychytávku jako Farming Simulator 22

Fortnite dostal stejnou vychytávku jako Farming Simulator 22

Události
Farming Simulator 22 (PC) Dřevěný model traktoru Zetor Crystal v hodnotě 199 Kč
Farming Simulator 22 (PC)
784 Kč 949 Kč
Fortnite: Minty Legends Pack (PS4)
Fortnite: Minty Legends Pack (PS4)
660 Kč 799 Kč
Xbox Series S Fortnite + Rocket League Bundle, 512GB, bílá Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - samostatně neprodejné
Xbox Series S Fortnite + Rocket League Bundle, 512GB, bílá
6 603 Kč 7 990 Kč
Figurka Funko POP! Fortnite - Cuddle Team Leader Flocked
Figurka Funko POP! Fortnite - Cuddle Team Leader Flocked
495 Kč 599 Kč
Kniha Fortnite - 100% neoficiální průvodce pro profíky
Kniha Fortnite - 100% neoficiální průvodce pro profíky
226 Kč 249 Kč
autor: Karel Dvořák

Vývojáři z Epic Games vydali tento týden první hotfix letošního roku pro populární Fortnite. Díky tomu si můžeme v jednom z nejúspěšnějších Battle Royale  titulů současnosti užít stejnou vychytávku jako ve Farming Simulatoru 22.

Marně si lámete hlavu, o čem je řeč? Nebojte, nikdo vás nebude nutit jezdit v traktoru s puškou na zádech… Jednou z největších předností Farming Simulatoru 22 je totiž reálné střídání ročních období. Připravit se tak musíte na nástrahy jara, léta, podzimu i zimy, jinak o svou úrodu přijdete. Tvůrci si dali velmi záležet na přirozené prezentaci změn v průběhu všech 12 měsíců, a to pochopitelně s ohledem na lokalitu, kde zrovna jezdíte s traktorem.

Počasí ve Fortnitu

A počasí nyní mění pravidla i ve Fortnitu. „Dnešní předpověď? Připravte se na tornáda a blesky spojující živly ostrova,“ lákají na novou vychytávku vývojáři z Epic Games. Rozmary počasí totiž hráči mohou využít ve svůj prospěch. „Pokud uvidíte tornádo, není to signál k útěku. Místo toho se vrhněte přímo do jeho víru, budete se točit dokola, dokud se nerozhodnete klouzat do bezpečí,“ poradili hráčům tvůrci.

Na obloze mohou hráči zpozorovat také tmavé mraky metající blesky. Ty sice hráčům způsobí malé poškození a zapálí okolí, ale zároveň budou doslova nabití energií, díky čemuž se dočasně budou pohybovat rychleji. Zvýšit šanci zasáhnutí bleskem mohou hráči tak, že se pod mrakem postaví do vody. Nezapomeňte, že blesk nikdy neuhodí dvakrát na stejné místo.

Třetí kapitola je zasvěcena superhrdinům

Na konci minulého roku jsme se dočkali třetí kapitoly. Fortnite: Chapter 3 toho přináší opravdu hodně, kromě nových postav hlavně i novou mapu. Abychom pochopili celou dějovou linku, musíme se vrátit na konec dvojky. Zde hrál prim Zero Point – zdroj energie ukrytý v ostrově, který je mocný jako samotný Velký třesk. Však se ho také snažila zmocnit i kosmická entita Galactus.

Na konci dvojky útok vedou mimozemšťané v čele s Cube Queen. Během velkého finále se tak hráči snažili odrazit celou invazi, což se ale úplně nepovedlo. Kostka byla odpálena a Cube Queen měla nakročeno k tomu získat Zero Point.

Právě zde ale zakročila nová mocná postava – Foundation. Charismatický silák, kterého ztvárnil Dwayne „Skála“ Johnson, společně s Jonesym otočili celý ostrov vzhůru nohama, čímž nad Cube Queen definitivně zvítězili.

A tak se hráči setkávají s novou mapou, která až náramně připomíná tu z první kapitoly. Je ale daleko větší, detailnější a v některých lokalitách i pozměněná. Nové je například sídlo organizace Sedm ve východní části mapy. Nouze není ani o nové zbraně, změnou prošly SMG i útočné pušky. Zajímavé jsou i nové léčebné předměty – inhalátor se 150 životy rozhodně není k zahození.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru