Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Forza, Halo i Flight Simulator. Nakupte hry pro Xbox se slevou až 50 %

Forza, Halo i Flight Simulator. Nakupte hry pro Xbox se slevou až 50 %

Produktové tipy
Forza Horizon 4 (Xbox ONE)_1663505510
Forza Horizon 4 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Halo: Infinite (Xbox)_774707526
Halo: Infinite (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
Microsoft Flight Simulator (PC, Xbox Series X|S) - elektronicky_1596857199
Microsoft Flight Simulator (PC, Xbox Series X|S) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Forza Horizon 5 (Xbox)_1856560668
Forza Horizon 5 (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.

Ušetřit klidně i půlku rozpočtu je nyní možné při nákupu vybraných titulů pro televizní konzoli Xbox. Platí to přitom na hry pro starší i nejnovější generaci herního systému od Microsoftu.

Na své si přijdou fanoušci automobilových i leteckých simulátorů, stejně jako milovníci sci-fi příběhů. Slevy ve výši až 50 % je totiž možné využít na hry Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 4, Forza Horizon 5 a Halo: Infinite. K mání jsou hry pro konzole Xbox One a Xbox Series S|X, nechybí ani verze Xbox Play Anywhere. Akce však běží pouze do 8. března, případně do vyprodání zásob. Všechny zlevněné tituly naleznete na CZC.cz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Microsoft Flight Simulator

Vzlétněte do nebes a poznejte kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Usedněte do detailně propracovaného kokpitu vysoce přesných modelů letadel, od lehkých až po dopravní kolosy, v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Vyzkoušejte své schopnosti pilota proti výzvám nočního létání, simulace atmosférických podmínek v reálném čase a dynamického počasí v měnícím se živém světě. Vytvořte si letový plán a leťte kamkoli na této planetě. Svět máte na dosah ruky. Microsoft Flight Simulator obsahuje 20 detailně propracovaných letadel s jedinečnými letovými modely a 30 ručně vytvořených letišť.

Forza Horizon 4

Nová Forza Horizon nabídne dynamické počasí, změnu ročních období a možnost prozkoumat nádhernou krajinu Spojeného Království. Ve hře nalezneme přes 450 aut a bugin, ve kterých můžete závodit, dělat triky a objevovat tajná zákoutí Britských ostrovů.

Forza Horizon 5

Prozkoumejte rozmanitý svět plný protikladů a krásy. Objevte živoucí pouště, bohaté džungle, historická města, skryté trosky, nedotčené pláže rozlehlé kaňony a sopku se zasněženým vrcholem tyčícím se do oblak. Ponořte se do rozsáhlé kampaně se stovkami výzev a odměn za to, že budete dělat to, co máte rádi. Poznejte nové postavy a rozhodujte o výsledcích příběhových misí v Horizonu.

Překonejte někdy až nebezpečné rozmary mexického klimatu, jako jsou obrovská písečná tornáda a nelítostné tropické bouře v měnícím se světě, kde se roční doby střídají každý týden. Budou na vás vždy čekat nové události, výzvy, odměny a věci do sbírky v nových oblastech, které můžete objevovat.

Halo: Infinite

Pokračování populární FPS střílečky Halo s podtitulem Infinite je šestým dílem ságy o Master Chiefovi, který se pokouší zabránit vzpouře Cortany. Legendární série Halo je zpátky v dosud nejrozsáhlejší příběhové kampani s Master Chiefem.

Akční hry pro Xbox naleznete na CZC.cz 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Vse je v gamepassu

Nac kupovat? Vse je v gamepassu.
Chapu ze jsou stale lidi bez nej a radsi vsechny hry kupuji, nicmene zrovna tedy tohle je vyber her, ktere lze mit zadarmo v ramci gamepass :-)

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru