Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Forza Horizon 5 byla trefou do černého. Na kontě už má 4,5 milionu hráčů

Forza Horizon 5 byla trefou do černého. Na kontě už má 4,5 milionu hráčů

Události
Forza Horizon 5 (Xbox)_1856560668
Forza Horizon 5 (Xbox)
1 487 Kč 1 799 Kč
Forza Horizon 5 - Standard Edition (Xbox Play Anywhere) - elektronicky_260526605
Forza Horizon 5 - Standard Edition (Xbox Play Anywhere) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Forza Horizon 5 Car Pass (Xbox Play Anywhere) - elektronicky_1536556510
Forza Horizon 5 Car Pass (Xbox Play Anywhere) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Šéf Xboxové divize Phil Spencer se pochlubil, že Forza Horizon 5 je naprostý hit. Hra vyšla teprve minulý týden, už ale pokořila rekord – v jeden moment ji hrálo 4,5 milionu lidí.

„Roky jsme investovali do Xboxu, abychom si byli jistí, že bude moci hrát co nejvíce lidí najednou. Se 4,5 miliony aktivních hráčů napříč PC, cloudem i konzolemi Forza Horizon 5 tento příslib přetváří v realitu,“ dmul se Spencer na Twitteru.

Nová Forza Horizon 5 nabídne dynamické počasí, změnu ročních období a možnost prozkoumat nádhernou krajinu Mexika. Jedná se o dosud největší hru ze série a plně využívá konzole Xbox Series. Sluší se nicméně zdůraznit, že pětka podporuje Smart Delivery technologii – stačí tedy koupit pouze jednu hru, načež si ji můžete užívat na Xbox One nebo ve vylepšené verzi na Xbox Series S|X.

A na co se můžete v pětce těšit? Prozkoumejte rozmanitý svět plný protikladů a krásy. Objevte živoucí pouště, bohaté džungle, historická města, skryté trosky, nedotčené pláže rozlehlé kaňony a sopku se zasněženým vrcholem tyčícím se do oblak. Ponořte se do rozsáhlé kampaně se stovkami výzev a odměn za to, že budete dělat to, co máte rádi. Poznejte nové postavy a rozhodujte o výsledcích příběhových misí v Horizonu.

Překonejte někdy až nebezpečné rozmary mexického klimatu, jako jsou obrovská písečná tornáda a nelítostné tropické bouře v měnícím se světě, kde se roční doby střídají každý týden. Budou na vás vždy čekat nové události, výzvy, odměny a věci do sbírky v nových oblastech, které můžete objevovat.

Dejte se dohromady s dalšími hráči a vydejte se do Horizon Arcade, kde si užijete spoustu zábavných a ujetých výzev, se kterými si můžete vychutnávat akci a zábavu bez nabídek a načítacích obrazovek. Vydávejte se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě se zábavným ježděním a závoděním bez hranic v mexické krajině se stovkami nejlepších aut světa.

Pomocí sady nástrojů EventLab si vytvářejte zábavu podle své chuti s vlastními závody, výzvami, kaskadérskými úkoly a novými herními režimy. K dispozici máte víc možností přizpůsobení svých aut než kdy dřív. Pomocí funkce Gift Drops můžete své výtvory sdílet s ostatními.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru