Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Groot jako vánoční stromek? První ochutnávka ze svátečních Strážců Galaxie

Groot jako vánoční stromek? První ochutnávka ze svátečních Strážců Galaxie

Události
Tričko Marvel Guardians of the Galaxy - Silkscreen (XL)_838494990
Tričko Marvel Guardians of the Galaxy - Silkscreen (XL)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! Guardians of the Galaxy - Groot Special Edition_677399862
Figurka Funko POP! Guardians of the Galaxy - Groot Special Edition
412 Kč 499 Kč
Oficiální soundtrack Marvel's Guardians of the Galaxy na LP_751168659
Oficiální soundtrack Marvel's Guardians of the Galaxy na LP
Produkt není určen k prodeji.

Dokážete si představit Groota jako vánoční stromek? Nebo alespoň se sobími parohy na hlavě? Neočekávanou podívanou slibuje sváteční speciál Strážců Galaxie, který se už příští měsíc přiřítí na Disney+.

Strážci Galaxie Vol. 3 (v originále Guardians of the Galaxy Vol. 3) se do kin dostanou až v příštím roce, konkrétně 5. května 2023. Strážci Galaxie Vol. 3 přijdou do kin po šesti letech od premiéry druhého dílu. To je nejdelší doba, jakou zatím museli fanoušci Marvelu čekat na pokračování nějakého filmu z Marvel Cinematic Universe.

Toho si jsou evidentně vědomi i samotní tvůrci, kteří se rozhodli vyžehlit si trochu reputaci, a ještě letos nabídnou na streamovací platformě Disney+ The Guardians of the Galaxy: Holiday Special, tedy vánoční speciál Strážců Galaxie. Na co se můžeme těšit?

The Guardians of the Galaxy: Holiday Special se ukáže na Disney+ 25. listopadu.

Premiéra přesně za měsíc!

Nyní jsme se dočkali prvního traileru, který si můžete prohlédnout výše. Ten nebyl v úterý 25. října vydán náhodou. Premiéra svátečního počinu je totiž naplánována přesně za měsíc, tedy 25. listopadu. Marvel nám tak velmi stylově připomene, že se velmi rychle blíží nejkrásnější období roku, pokud tedy nejste zrovna Grinch.

Ukazuje se, že ochránci všeho dobrého ve vesmíru budou tentokrát zkoumat, jak vypadají Vánoce na Zemi. Budou na to mít 40 minut čistého času, přesně takovou časomíru totiž speciál má. Těšit se v něm můžete na staré dobré známé – představí se nám Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Vin Diesel (Groot) a chybět samozřejmě nebude ani Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket), Karen Gillan (Nebula) či Pom Klementieff (Mantis).

Režisér a scenárista James Gunn již dříve prozradil, že vánoční speciál „představí jednu z největších postav v celé historii Marvel Cinematic Universe. Podle všeho se tedy máme na co těšit…

Strážci Galaxie Vol. 2 vyšly již v roce 2017.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru